Pera Talas Projesi Lüks Yaşam Sunuyor

Yazdır

Kayseri Talas'ta hayata geçirilen Pera Talas'ta satış süreci devam ediyor. Lüks ve konforu bir arada sunan projede 3+1 dairelerin satışlarının tamamlandığı belirtiliyor.

ARS İnşaat tarafından Kayseri'nin Talas ilçesinde hayata geçirilen Pera Talas, 2 blok halinde yükseliyor. 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 dubleks daire seçeneklerinin yer aldığı projede 3 oda 1 salon dairelerin satışlarının tamamlandığı ifade ediliyor.

Pera Talas A blokta fiyatlar 203 bin liradan başlıyor

Örnek dairenin hazır olduğu Pera Talas, 5 bin 400 metrekare arsa alanı üzerinde yükseliyor. 2 bin 400 metrekarelik yeşil alanın yer aldığı projede yer alan ve teslimlerin Haziran 2016'da yapılacağı belirtilen A bloktaki normal daireler 203 bin 500 lira ile 245 bin lira arasında satılırken, 5+2 dubleks daireler ise 275 bin liradan satışa sunuluyor.

B bloktaki daireler 199 bin lira

Teslimleri Haziran 2017'de yapılacağı belirtilen B blokta normal daireler 199 bin lira ile 240 bin lira arasında, 5+1 dubleks daire ise 270 bin liradan satılıyor. Tamamında 85 metrekare ile 228 metrekare arasında değişen dairelerin tasarlandığı Pera Talas’ta çocuklar ve büyükler için oyun odaları, özel ölçülendirilmiş yürüyüş parkuru, çok amaçlı açık oyun alanları, çocukları için servis bekleme odası, bisiklet park alanları, sosyal tesis ve kış bahçesi, barbekü alanı, süs havuzları, özel peyzaj alanları, özel oto yıkama, özel güvenlik ile dalından taze meyveler toplanabilen meyve ağaçları yer alıyor.

Tramvaya 150 metre mesafede

Engelli ve yaşlı dostu proje olarak öne çıkan projede daireler arasında özel ses yalıtımı tasarlanıyor. 60 araçlık otoparkın yer aldığı projede yangın kaçış odaları, dairelere özel depolama alanı, her dairede şifreli çelik kasa, yüksek deprem güvenliği, ortak su deposu, asansörler ve ortak alanlar için jeneratör ve paratoner tasarlanıyor. Üniversiteler bölgesinde, tramvaya 150 metre, otogara 200 metre mesafede yükselen Pera Talas'ın satış ofisi, Talas, Helef Hoca Caddesi, Jandarma üstü'nde yer alıyor.

 

PERA TALAS İLETİŞİM