Pera Sunset Park'ta m2 Birim Fiyatı 3000 Dolar!

Yazdır

Pera Sunset Park Evleri, Pera Yapı tarafından Zekeriyaköy'de konumlandırılıyor.40 adet dubleks daire, 2 adet villa ve 6 adet dükkandan oluşan Pera Sunset Park, Zekeriyaköy’de doğanın kucağında huzurlu ve sağlıklı bir yaşam sunuyor.Proje m2 birim fiyatı 3000 dolar'dan satışa sunuluyor.

 

İstanbul'un doğasıyla barışık kalmayı başarmış bölgelerinden biri olarak nitelendirilen Zekeriyaköy'de Pera Yapı tarafından inşa edilen Pera Sunset Park Evleri 12 bin 200 metrekare alan üzerinde 40 dubleks daire, 2 villa ve 6 dükkandan meydana geliyor. Pera Sunset Park evlerinde 1+1'den 5+2'ye kadar farklı seçenekte daireler bulunuyor. Projede villaların alanları 320 metrekare iken dairelerin alanları 99 ile 281 metrekare arasında değişiyor. Metrekare satış fiyatları 3000 dolar olarak belirlenen Pera Sunset Park Evleri'nde fiyatlar 300.000 dolardan başlıyor.

 

PERA SUNSET PROJE DETAY VE GÖRSELLERİ İÇİN TIKLAYIN!

 

Pera Sunset Park Evleri  Belgrad Ormanı, Atatürk Arboretumu, Karadeniz ve İstanbul Boğazı ile çevrili bir alanda Sarıyer'e ve Maslak'a çok yakın mesafede bulunması oldu.Pera Sunset Park, Dba Mimarlık'tan Yüksek Mimar Ahmet Kerem Şengezer tarafından tasarlandı.

 

Yatırım bedeli 10 milyon dolar olarak açıklanan Pera Sunset Park Evleri 2013 yılının Mart ayında tamamlanarak sahiplerine teslim edilmesi planlanıyor. 10 bin metrekare yeşil alana sahip olan Pera Sunset Park Evleri'nin sosyal donatıları arasında havuz, spor salonu, sauna, bar, kafe ve bilardo yer alıyor.

 

 

 

Pera Sunset Park Evleri İletilim bilgileri 

Web     :  www.perainsaat.com.tr

e-mail  :  info@perainsaat.com.tr 

Tel        : 0212 599 89 89