Pera Sunset Park Evleri'nde Metrekaresi 3 Bin dolar

Yazdır

Pera Yapı tarafından Zekeriyaköy'de hayata geçirilen Pera Sunset Park Evleri önümüzdeki hafta yapılacak olan tanıtımından sonra satışa sunuluyor.

 

 

Uğur Özer Özgüven, Turgut Nail Güven ve Ahmet Kerem Şengezer tarafından kurulan İstanbul’un en gözde bölgesi Zekeriyaköy’ün, yeni yapılanan yerleşim alanında yer alan “Pera Sunset Park Evleri”, 4700 metrekarelik alana konumlanan bahçe ve çatı dubleksleri ve ikiz villalardan oluşuyor.

 

Pera Sunset Park evleri 12 bin 200 metrekare alan üzerinde 40 dubleks daire, 2 villa ve 6 dükkandan meydana geliyor. Pera Sunset Park evlerinde 1+1'den 5+2'ye kadar farklı seçenekte daireler bulunuyor. Projede villaların alanları 320 metrekare iken dairelerin alanları 99 ile 281 metrekare arasında değişiyor. Metrekare satış fiyatları 3 bin dolar olarak belirlenen Pera Sunset Park Evleri'nde fiyatlar 300 bin dolardan başlıyor.

 

 

Yüzde 25 peşinat ödemesi ile konut sahibi olunabilen  Pera Sunset Park Evleri'nde anlaşmalı bankalardan 120 aya kadar taksit imkanı bulunuyor. Projede ayrıca faizsiz olarak 24 ay vade uygulanıyor.

 

Yatırım bedeli 10 milyon dolar olarak açıklanan projenin 18 ay sonra teslim edilmesi planlanıyor. 10 bin metrekare yeşil alana sahip olan projenin sosyal donatıları arasında havuz, spor salonu, sauna, bar, kafe ve bilardo yer alıyor. 

 

 

 

Pera Sunset Park Evleri İletilim bilgileri 

Web     :  www.perainsaat.com.tr

e-mail  :  info@perainsaat.com.tr 

Tel        : 0212 599 89 89