Pera Sunset Park Evleri'nde 24 ay sıfır faiz!

Yazdır

Pera Sunset Park evleri 40 dubleks daire, 2 villa ve 6 dükkandan oluşan projesiyle, Zekeriyaköy’de doğanın kucağında huzurlu ve sağlıklı bir yaşam sunuyor. Pera Sunset Park Evleri’nde 24 ay sıfır faizle konut sahibi olmak mümkün.fiyatlar 300 bin dolardan başlıyor.

İstanbul'un doğasıyla barışık kalmayı başarmış bölgelerinden biri olarak nitelendirilen Zekeriyaköy'de inşa edilen Pera Sunset Park Evleri için yapılan açıklamada  24 ay faizsiz olarak satışa sunulan projede ayrıca daha uzun vadeli konut kredisi imkânının anlaşmalı olunan banka tarafından sağlantığı belirtildi.

 

Pera Sunset Park evleri 12 bin 200 metrekare alan üzerinde 40 dubleks daire, 2 villa ve 6 dükkandan meydana geliyor. Pera Sunset Park evlerinde 1+1'den 5+2'ye kadar farklı seçenekte daireler bulunuyor. Projede villaların alanları 320 metrekare iken dairelerin alanları 99 ile 281 metrekare arasında değişiyor. Metrekare satış fiyatları 3 bin dolar olarak belirlenen Pera Sunset Park Evleri'nde fiyatlar 300 bin dolardan başlıyor.

 

PERA SUNSET PROJE DETAY VE GÖRSELLERİ İÇİN TIKLAYIN!

 

Pera Sunset Park evleri  Belgrad Ormanı, Atatürk Arboretumu, Karadeniz ve İstanbul Boğazı ile çevrili bir alanda Sarıyer'e ve Maslak'a çok yakın mesafede bulunması oldu.

 

Yatırım bedeli 10 milyon dolar olarak açıklanan projenin 18 ay sonra teslim edilmesi planlanıyor. 10 bin metrekare yeşil alana sahip olan projenin sosyal donatıları arasında havuz, spor salonu, sauna, bar, kafe ve bilardo yer alıyor.

 

 

 

Pera Sunset Park Evleri İletilim bilgileri 

Web     :  www.perainsaat.com.tr

e-mail  :  info@perainsaat.com.tr 

Tel        : 0212 599 89 89