Osel Art Yapı Yüksel Studio Otel Konseptinde tasarlanıyor

Yazdır

İstanbul Ataşehir'de Osel Art Yapı tarafından hayata geçirilen Yüksel Studio projesi, otel konseptinde kullanılabilir özellikteki daireleriyle yükseliyor.

Titiz bir mimari tasarım süreci sonucunda hayata geçirilen Osel Art Yapı Yüksel Studio, 190 stüdyo daireden meydana geliyor.

Osel Art Yapı Yüksel Studio'da Üstün Hizmet Avantajları

İçinde yüzme havuzu, spor salonu, kapalı otopark, resepsiyon hizmeti, cep sineması, kafeterya, temizlik hizmeti, çamaşırhane ve kartlı geçiş sistemi bulunan Osel Art YapıYüksel Studio projesindeki her daire, bu donatıları sayesinde otel konseptinde de kullanılabiliyor.

Deprem Yönetmeliğine Uygun Tasarlanıyor

Deprem yönetmeliğinin tüm gerekliliklerini yerine getirecek şekilde tasarlanan Osel Art Yapı Yüksel Studio, Boğaziçi Üniversitesi İnşaat Fakültesi tarafından da onaylı bir proje özelliğini taşıyor.

Teslimler Ağustos 2015'de

Ataşehir'de 2 bin 629 m2 arsa alanı üzerinde yükselen proje, 11 bin 694 metrekare inşaat alanı halinde yükseliyor. Farklı büyüklüklerde stüdyo dairelerin bulunduğu Osel Art Yapı Yüksel Studio projesinde teslimlerin Ağustos 2015'te başlayacağı belirtiliyor.

 

YÜKSEL STUDİO PROJE BİLGİLERİ