Nurol Life Projesinde Teslimler Başladı

Yazdır

Kalite ve güven esaslarını üstün mühendislik tecrübesiyle birleştiren, tüm projelerinde odağına insanı alan Nurol GYO’nun, İstanbul’un kalbinde hayata geçirdiği projesi Nurol Life yaşama kapılarını açıyor.

İnsan ve yaşam odaklı, “iyi olma hali’’ var eden proje Nurol Life’ta teslimler yıl sonuna kadar tamamlanacak.

İnsan ve yaşam odaklı yaklaşımı ile gayrimenkul geliştirme sektörünün lider firmalarından Nurol GYO, İstanbul’un yeni ve en merkezi yaşam alanı olarak dizayn edilen Seyrantepe’deki projesi Nurol Life’ta teslimlere başladı. Klasik rezidans projelerinden farklı olarak “iyi olma hali’”yaklaşımıyla hayata geçirilen Nurol Life, ev sahiplerine sunduğu iyi yaşam avantajları ile de dikkat çekiyor. Ayrıcalıklı bir lokasyona sahip proje, ev sahiplerine; Levent ve Maslak hatlarının yoğun trafiğine girmeden yeni yapılan bağlantı yolları sayesinde sahil şeridine, 1, 2 ve 3. köprüye ve yapımı devam eden Türkiye’nin en büyük havalimanına kolay erişim imkanı sunuyor.

İstanbul’un nefes alan bölgelerinden Belgrad Ormanlarının hemen yanı başında konumlanan, yaklaşık 500 dairenin bulunduğu Nurol Life, ev sahiplerinin bedensel ve ruhsal olarak kendilerini iyi hissetmeleri için tüm donanımlara sahip. Metrekare yaklaşımının reddedildiği ve bir Nurol GYO çözümü olan N-Space ile metreküp yaklaşımının benimsendiği Nurol Life’ta daire içi tavan yükseklikleri 4 metre olarak tasarlandı. Bu sayede Nurol Life’ın yeni sakinleri evlerinde ferah, kendilerini daha iyi hissettikleri ve daha geniş özel alana sahip oldukları sağlıklı bir hayat yaşayabilecek.

Yine ev sahiplerinin gün ışığından maksimum derecede faydalanmaları amacıyla proje sürecinde bir diğer Nurol çözümü olan N-Light ile Avrupa’da yapılan ışık testleri uygulandı. 2,5 metre yüksekliğindeki geniş ve açılabilir pencereler ile ev sahiplerinin bedensel ve ruhsal sağlığının bütünlüğünü koruyabilmeleri ve sürdürebilmeleri için evlerinde gün ışığından maksimum derecede faydalanmaları sağlanıyor.

İstanbul’un yatırım ve oturum amaçlı gözde projelerinden Nurol Life’ta tüm bunlara ek olarak; sinema odasından misafir odasına, fitness salonundan spa ve buhar odalarına, ev sahiplerinin dostlarıyla keyifli vakit geçirebileceği lounge alanlarından çalışma alanlarına kadar iyi hissettirecek tüm alanlar en ince ayrıntısına kadar tasarlandı. Tüm sosyal tesislerin yer üstünde bulunduğu, 9 metre yüksekliğe sahip karşılama resepsiyonuna sahip, 1 saniyede 4 metre hızında 23 adet asansörün inşa edildiği, permakültür alanı ve eğitimleri ile nefes alan ve aldıran rezidanslarda ayrıca sunulan concierge ve pet care (evcil hayvan) bakım hizmeti ile hayata kolaylık ve konfor katılıyor.

Nurol Life Hakkında

Nurol Life şehrin yeni ve en merkezi yaşam alanı olarak dizayn edilen Seyrantepe bölgesinde bulunuyor. Seyrrantepe bölgesi Levent ve Maslak hatlarının yoğun trafiğine girmeden yeni yapılan bağlantı yolları sayesinde sahil şeridine ya da 1. 2. ve 3. Köprüye, yeni yapılan Türkiye’nin en büyük havalimanına kolay erişim sağlamasının yanı sıra, İstanbul’un nefes aldığı Belgrad ormanlarının hemen yanı başında yer alıyor. 50 yılı aşkın bir süredir insanı odağına alan bir bilgi birikimine ve deneyimine sahip olan Nurol GYO’nun hayata geçirdiği N Çözümleri arasında yer alan N-Space kapsamında Nurol Life’ta eski İstanbul evlerinde sıkça karşılaşılan tavan yüksekliğinden esinlenerek daire içi tavan yükseklikleri 4 metre olarak tasarlandı ve bu sayede m2 kavramı m3 kavramına taşındı. Ev sahiplerine ferah ve sağlıklı bir yaşam alanı sunan Nurol Life’ta bir diğer N Çözümü olan N- Light doğrultusunda insanların fizyolojik ve psikolojik mutluluklarının bütünlüğünü sağlamak amacıyla Avrupa’da zorunlu tutulan ışık testleri uygulandı. Bu sayede Nurol Life sakinlerinin gün içerisinde maksimum seviyede ışık almaları sağlanıyor. Gün ışığından maksimum derecede faydalanmak amacıyla ışık testlerine göre konumlandırılmış 2,5 metre yüksekliğindeki geniş ve açılabilir pencereler ev sahiplerine evlerinde daha sağlıklı ve daha keyifli vakit geçirme konforu sunuyor.

Bunlara ek olarak özel concierge hizmetleri, pet care ile evcil hayvanların bakımı, çocuklar için dev ekranlarda oyun keyfi, ev sahiplerilerinin arkadaşlarıyla keyifli vakit geçirebilecekleri sinema odaları, özenle hazırlanmış spa, sauna, buhar odaları Nurol Life’ta yer alan, farkı yaşarken hissedilebilecek özelliklerden sadece birkaç tanesi.

www.nurolgyo.com

Nurol Life N-Finance

N-Light N-Space N-Green