Marshall ClubCard ustalarına hediye yağmuru

Yazdır

AkzoNobel Marshall, Marshall ClubCard kullanan ustalarının hayatını renklendiren özel sonbahar kampanyasında ödül kazananlar belli oldu.

5 adet iphone, 10 adet iPad mini olmak üzere dağıtılan toplam 1.516 hediye arasında büyük ödül olan Fiat Fiorino otomobili Marshall boya ustası Adem Balaban kazandı

“Renklendir Hayatı” sloganı ile insanların hayatına renk katmaya devam eden AkzoNobel Marshall’ın düzenlediği Marshall ClubCard sahibi ustaları arasındaki çekilişte büyük ödül olan Fiat Fiorino otomobili  kazanan usta, Zonguldak’tan Adem Balaban oldu.

Her 50 puanlık boya alışverişi için bir çekiliş hakkı kazanan ustalardan Mahmut Aksoy, Ali Uğur, Önder Gökçen, Bahri Sarıdağ ve Ahmet Hilmi Abantlı ise iphone 5 kazandılar. iPad mini kazanan Marshall ClubCard sahibi ustalar ise şöyle belirlendi; Savaş Ateş, Mehmet Sarıkaya, İsmail Karaoğlu, Mustafa Ay, Gürkan Şenlik, Durmuş Ünlü, Mehmet İpek, Özgür Özdemir, İbrahim Demircan ve Fatih Şahin.

20 Eylül – 30 Kasım 2013 tarihleri arasında gerçekleştirilen kampanya çerçevesinde ayrıca 500 ustaya 50 TL’lik GSM konuşma ve 1.000 ustaya da  tekstil seti olmak üzere toplam 1.516 hediye sunuldu.

10 yılda, Türkiye’nin dört bir yanından 150 bini aşkın boya ustasına eğitim

Marshall ClubCard ile boya ustalarına yıl boyunca pek çok avantaj ve hediye sunan AkzoNobel Marshall, aynı zamanda eğitime de büyük önem veriyor. AkzoNobel MarshallBoya Ustalarının Eğitimi ve Semineri Programı, 2002 yılından bu yana ücretsiz olarak yürütülüyor. Türkiye’nin hemen her yerinden ustanın katılabildiği eğitimler, son derece modern ve eğitime elverişli olarak donatılmış AkzoNobel Marshall’a ait dört merkezde gerçekleştiriliyor.

Milli Eğitim Bakanlığı ve Kocaeli Üniversitesi protokolleri ile gerçekleşen eğitimler sonucunda ustalara, Marshall, MEB ve Marshall KOÜ tarafından onaylı sertifikaları veriliyor. Programın başladığı 2010 yılından bu yana 3 bin ustanın bu hizmetten yararlanması sağlandı.

AkzoNobel Marshall hayatı renklendirmek için çalışıyor

Dünyanın en büyük küresel boya ve kaplamalar şirketi ve özel kimyasalların ana üreticisi olan AkzoNobel, dünya genelinde endüstri ve tüketicilere yenilikçi ürünler sunuyor. Müşterileri için sürdürülebilir cevaplar geliştirmek konusunda iddialı olan AkzoNobel’in portföyünde, Dulux, Sikkens, International ve Eka gibi çok iyi bilinen markalar bulunuyor. AkzoNobel, Türkiye’de de Marshall markası ile küresel teknoloji ve tecrübelerle geliştirilmiş ürün ve renk hizmetleri ile hayata renk katıyor. Genel merkezi, Amstredam Hollanda’da bulunan AkzoNobel, Global Fortune 500 Şirketleri arasında yer alıyor ve sürdürülebilirlik alanında sürekli olarak lider konumda sınıflandırılıyor. AkzoNobel’in dünya çapında 80’den fazla ülkede, 55 bin Kendini Mükemmelliği ve Yarının Cevaplarını Bugünden Elde Etmeye adamış çalışanı bulunuyor.www.marshallboya.com