MODD/works'ün Univa ile Üniversite Öğrencilerine Müjdesi Var!

Yazdır

Girişimci reklam ajansı MODD/works, Erkanlı Grup ile birlikte üniversite öğrencileri için yepyeni bir yaşam konsepti olan “Kampüs Konut” projesi UNIVA'yı tasarladı.

Yurt içi ve yurt dışı projelerde edindiği tecrübe ile yatırım kapasitesini birleştirerek tasarım ve işleviyle fark yaratan projeler gerçekleştiren Erkanlı Grup, ABD'de öğrenci evleri konusunda lider marka olan ve 3.5 milyar dolar yatırımı bulunan Asset Campus Housing işbirliğiyle Türkiye'de ilk kez Univa Student Residence isimli projeyi gerçekleştiriyor. Girişimci reklam ajansı MODD/works de, öğrencilerin yaşam kalitelerini arttırmayı amaçlayan ve maksimum yatırım kazancı sağlayan “Kampüs Konut" projesi UNIVA'nın marka isminden başlayarak tüm iletişim ve konsept çalışmalarını gerçekleştiriyor.

Yatırımcılar için kaçırılmayacak bir fırsat olan UNIVA'da, 8 yıl gibi kısa bir sürede yatırımın geri dönüşü sağlanıyor. İlerleyen dönemde UNIVA Store, UNIVA Aplikasyonu ve UNIVA Magazine ile öğrencilerin hayatlarını daha kaliteli hale getirmeyi amaçlayan UNIVA, ilk kampüsünü Sakarya'da 2048 öğrenci kapasiteli projesi ile hayata geçiriyor. UNIVA'nın geçtiğimiz hafta düzenlenen basın lansmanında, projenin isminden başlayarak tüm konsept çalışmalarını geliştiren MODD/works'ün Ajans Başkanı Cem Has, Türkiye'de yine bir ilke imza atarak hem öğrenciye dünya standartlarında bir kampüs markası yarattıklarını hem de yatırımcılar için kaçırılmayacak alternatif bir yatırım aracı tasarladıklarını belirtti. Özellikle 8 yıl gibi kısa bir sürede yatırım geri dönüşüne değinen Cem Has, Erkanlı Grup ile birlikte UNIVA markası için ilerleyen dönemde birçok yeniliğe imza atacaklarını da ekledi.


MODD/works Hakkında

2010 yılında kurulan yeni nesil reklam ajansı MODD/works, bünyesindeki 23 kişilik kreatif ekip ve özel dekore ettiği kendi ofis binası ile harika bir çalışma ortamına sahip. Bugüne kadar 130'un üzerinde markaya hizmet verenMODD/works, 2014 yılında birlikte çalıştığı markalara çeşitli mecralar kullanılarak yaklaşık 8 ila 10 milyon Türk Lirası iletişim harcaması gerçekleştirdi. Türkiye'deki alışılagelmiş reklam ajanslarından biraz daha farklı olarakMODD/works, tam hizmet reklam ajansı anlayışının yanı sıra, kendi özel startup projelerini geliştiren MODD/startupbölümünü de 2015 yılı itibari ile aktif hale getirdi. Eylül 2015'te ilk uluslararası ofisini Hong Kong'da açan ve en geç 2016'nın ilk çeyreğinde uluslararası iki ofis daha açmayı planlayan MODD/works, bu şehirlerde de yine reklam ajansı ve startup fabrikası olarak hizmet verecek ve global bir yatırımcı ağı ile birlikte projelerini geliştirecek.