Mira Kurtköy’de Teslimler Eylül Sonu Başlıyor

Yazdır

İstanbul’un öne çıkan yerleşim merkezlerinden biri olan Kurtköy’de hayata geçirilen Mira Kurtköy’de teslimler, Eylül ayının sonunda başlıyor. Projedeki daire satışları da devam ediyor.

Beşyıldız Ekşioğlu İnşaat tarafından Kurtköy’de inşa edilen Mira Kurtköy, 26 bin metrekare arsa alanı üzerinde hayata geçirildi. Dairelerin 270 bin liradan başlayan fiyatlarla satıldığı projede teslimler önümüzdeki ayın sonunda başlıyor.

Mira Kurtköy’de MiraClub Farkı

32 villa ve 303 dairenin yer aldığı Mira Kurtköy’de 70 metrekare ile 171 metrekare arasında 1+1'den 3+1'e kadar dairelerle 165 metrekare genişliğindeki villalar yer alıyor. Her daire ve villaya özel otopark alanının tahsis edildiği projede bin 050 metrekare genişliğinde kapalı alana sahip MiraClub bulunuyor. Site sakinlerinin ortak malı olarak tapuya tescil edilen projenin yüzde 82'si de yeşil alandan meydana geliyor.

Site Sakinlerine Özel Kreş Hizmeti

Mira Kurtköy’de açık yüzme havuzu, kapalı yüzme havuzu, çocuk havuzu, açık hava pilates alananı, basketbol sahası, voleybol sahası, bisiklet yolları, yaya yolları, dinlenme ve toplantı salonları, çok amaçlı spor salonu, kardiyo ve fitness alanı, kreş, sauna, masa tenisi, bilardo ve coffe corner gibi sosyal donatı alanları sunuluyor. 

 

 

MİRA KURTKÖY İLETİŞİM