Mira Kurtköy'de m2 fiyatları 2 bin 200 TL'den başlıyor!

Yazdır

Beşyıldız Ekşioğlu tarafından Kurtköy'de hayata geçirilen Mira Kurtköy'de metrekare fiyatları 2 bin 200 liradan başlangıç gösteriyor...

Beşyıldız Ekşioğlu tarafından konut dünyasının gözde merkezlerinden biri olan Kurtköyde hayata geçirilen ve toplamda 25 bin 829 metrekare arsa alanına sahip Mira Kurtköy projesi'nde yer alan konutların metrekare fiyatları 2 bin 200 TL'den başlıyor.

Kurtköy Mira'da birbirinden şık ve farklı yaşam alanları kusursuz bir uyumla sizi karşılıyor. Birbirinden güzel villaları ve 1+1'den 3+1'e 15 farklı büyüklükte dairesi bulunan Kurtköy Mira; müstakil rahatlığına düşkünlerin ve komşu kültürüne özlem duyanların tüm beklentilerini fazlasıyla karşılıyor. 

Konut fiyatlarının 190 bin ile 480 bin arasında değiştiği projede konut satışları Nisan 2012'de başladı.

Yüzde 80'inin yeşil alandan oluşan projede her daireye özel otopark, yüzme havuzu,çocuk havuzu, basketbol ve voleybol sahası, bisiklet ve yaya yolları, MiraClub kapalı sosyal alan yer alıyor.

MiraClub olarak adlandırılan sosyal alan 1050 metrekarelik alandan oluşuyor. Bu sosyal alan tüm Miralılar'ın ortak malı olarak tapuya tescil ediliyor.

Mira Evleri Kurtköy projesi Atlantis AVM'ye 0,5 kilometre, Tem Bağlantı Yolu'na 0,8 kilometre, TEM'e 1.6 kilometre, Sabiha Gökçen'e 1,9 kilometre, İstanbul Park'a 5 kilometre ve Sahilyoluna 11 kilometre mesafede yer alıyor.

 

 

Mira Kurtköy iletişim bilgileri 

Web    : www.besyildizmira.com/kurtkoy

E-mail : info@besyildizmira.com

Tel       : 444 5 414