Mira Kurtköy'de 270 bin liraya ay sonu teslim daireler

Yazdır

İstanbul Kurtköy'de hayata geçirilen Mira Kurtköy'de daire satışları devam ediyor. konutların 270 bin liradan başladığı projede teslimler Eylül sonu başlıyor.

Beşyıldız Ekşioğlu İnşaat'ın İstanbul'un öne çıkan semtlerinden biri olan Kurtköy'de inşa ettiği Mira Kurtköy'de satışlar hızlı bir şekilde devam ediyor. 26 bin metrekare arsa alanı üzerinde yükselen projere teslimlerin bu ayın sonunda başlanacağı belirtiliyor. Projede daireler, 270 bin liradan başlayan fiyatlarla satılıyor.

Mira Kurtköy'de daire ve villalar yer alıyor

İçinde 32 villa ile 303 dairenin bulunduğu Mira Kurtköy'de 70 metrekare ile 171 metrekare arasında 1+1'den 3+1'e kadar dairelerle 165 metrekare genişliğinde villalar yer alıyor. Her daire ve villaya otopark alanlarının tahsis edildiği projede, bin 50 metrekarelik kapalı alana sahip MiraClub ayrıcalığı sunuluyor. Bu alan, site sakinlerinin ortak malı olarak tapuyae tescil ediliyor.

Arsanın yüzde 82'i yeşil alan

Yüzde 82'sinin yeşil alana ayrıldığı Mira Kurtköy'de yüzme havuzu, kapalı yüzme havuzu, çocuk havuzu, açık hava pilates alananı, basketbol sahası, voleybol sahası, bisiklet ve yaya yolları, dinlenme ve toplantı salonları, çok amaçlı spor salonu, kardiyo ve fitness alanı, özel kreş, sauna, masa tenisi, bilardo ve coffe corner gibi sosyal alanlar yer alıyor.

 

 

MİRA KURTKÖY İLETİŞİM