Mimar ve Tasarımcılar Arch+ Design Summit 2018’de yeniden buluşacak.

Yazdır

Arch+ Design Summit 2018 Dünyaca ünlü mimarları, iç mimarları ve tasarımcıları bir araya getirmeye devam ediyor.

 

Etkinlik Merkezi tarafından 2.si düzenlenecek Arch+ Design Summit 2018, ‘Mimari ve

Tasarımda Yenilikçi Yaklaşımlar’  teması ile 6 – 7 Nisan 2018 tarihinde Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayında gerçekleştirilecektir.

 Arch+ Design Summit 2018 Bilim Kurulu İçmimar/ End. Tas. Y. Taner Gültekin, başkanlığında Prof. Dr. Nihal Şenlier,  Prof. Dr. Hale Turgay Gezer, Yrd. Doc.Dr. Z. Funda Ürük, Yrd. Doc. Dr. Yavuz Irmak, M. Reyhan Gültekin, Mehmet Atasalihi akademisyen ve sektör profesyonellerinden oluşmaktadır.

Arch+ Design Summit 2018 Kapsamında;

Mimari ve tasarımla ilgili uluslararası başarıya imza atmış profesyonellerin yer aldığı birçok panel ve konferanslar gerçekleştirilecektir.

Türkiye’nin öncü mimarlık firmaları ile network imkânının sağlandığı toplantılar ile yenilikçi ürünler mimar ve içmimarlara tanıtılacaktır.

Mimarlık, içmimarlık, endüstriyel tasarım öğrencileri ve sektör profesyonelleriyle birlikte yaratıcı atölyeler gerçekleştirilecektir.

Arch+ Design Summit 2018 mimarlığın, içmimarlığın ve tasarımın kapsam ve değerini, güncel uluslararası odaklarla tartışarak toplumun bu konudaki farkındalığını arttırmayı amaçlamaktadır.

 

Etkinlik: Arch+ Design Summit 2018

Tarih: 6 – 7 Nisan 2018

Yer: Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı

Düzenleyen Kuruluş: Mimari Etkinlik Merkezi

http://www.mimaritasarimzirvesi.com/