Metroya 20 adımlık proje: Farilya Asia

Yazdır

Pendik‘in hızla değerlenen Kaynarca bölgesinde inşa edilen Farilya Asia, Marmara Üniversitesi Hastane durağına sadece 20 adım mesafede yer almasıyla kullanıcılarına büyük kolaylık sağlıyor.

Kent içinde ulaşımı sorun olmaktan çıkaran Farilya Asia, daire özellikleri ve proje imkanlarıyla bölgede yapı kalitesi çıtasını yükselten projeler arasında bulunuyor.

İstanbul‘da entegre ulaşım ağlarına yakınlık markalı konut projelerine değer katan faktörlerin başında geliyor. Metroya yakınlık yatırım yapılan projelerin değer artışında da etkin rol oynuyor. İstanbul‘un hızla gelişen yeni yüzü Pendik‘te Ufuk İstanbul Mesken tarafından inşa edilen Farilya Asia ise Kadıköy–Sabiha Gökçen Havalimanı metro hattı Hastane durağına sadece 20 adım mesafede yer almasıyla konut sahiplerine önemli bir avantaj sağlıyor.

İstanbul‘un her noktasına hızlı ulaşım imkanı sağlayan Farilya Asia, Sabiha Gökçen Havalimanı‘na üç durak mesafede bulunuyor. Proje, Sabiha Gökçen Havalimanı’na 10 dakika, Pendik sahil yolu, tersane ve deniz otobüslerine 5 dakika, E-5 karayoluna 2 dakikalık mesafede yer alıyor. Projenin yakın çevresinde ise lise, üniversite, hastane, AVM, adliye gibi eğitim, sağlık ve kamu kurumları mevcut.

Geniş dairelerde panoramik deniz manzarası

Farilya Asia, panoramik  Marmara denizi manzarasına sahip dairelerinde rezidans konforu sunuyor. Farilya Asia’da toplam 357 daire yer alıyor. 1+1 daireler 82 - 96 m2, 2+1 daireler 109 - 159 m2, 3+1 daireler 161 - 173 m2, 4+1 daireler ise 251 m2 büyüklüğe sahip. Dairelerin net ve brüt alanları ile aralarındaki fark oranı, ilgili yasada tanımlandığı gibi uygulanıyor. Yüzde 80‘i tamamlanan proje için tüm bankalar banka kredisi veriyor.

Ufuk İstanbul Mesken – 2013 yılında satın aldığı 13.000 metrekarelik bir arsa üzerinde Farilya Asia projesini hayat geçirmekte olan Ufuk İstanbul Mesken, inşaat sektöründe  insani değerlere önem  veren, çevre duyarlı, iyi tasarlanmış, üst düzey imalat kalitesine sahip  projeler yapmaktadır. Firmanın kanıtlanmış kalite ve çevre politikası, iş güvenliği politikası ile Ufuk İstanbul Mesken yapı sektöründe saygın bir konumda bulunmaktadır. Rezidans ve konut projelerinin yanı sıra ileri teknolojik donanıma sahip çağdaş ofis projeleri de geliştiren Ufuk İstanbul Mesken’in tamamladığı projeler arasında Ankara ParagonTower, Farilya Rezidans ve Farilya Business Center, Menekşe, Çağlayan ve  Sarıgül konutları bulunmaktadır.