Metropol İstanbul'un Konumu

Yazdır

Emlak konut Gayrimenkul yatırım ortaklığı ile birlikte varyap - GAP İnşaat ortak girişimi'nin inşa ettiği Metropol İstanbul, 1.500'ün üzerinde bağımsız ünitesi ile türkiye'nin en büyük karma projelerinden biri olma özelliğine sahip.

Metropol İstanbul Coğrafi ayrıcalıkların merkezi...

Jeopolitik konumu, kültürel ve tarihsel birikimiyle dünyanın en stratejik öneme sahip yerlerinden biri olan İstanbul, dünyanın en özel ve güzel şehirleri arasında. Ayrıca İstanbul Boğazı, Karadeniz'e kıyısı olan ülkelerin tek denizyolu kapısı.

 

Metropol İstanbul Galeri

 

Metropol İstanbul destansı medeniyetlerin merkezi...

İstanbul, tarihi İpekyolu'nun Avrupa'ya uzanan kapısı olmasıyla çağlar boyunca stratejik bir öneme sahip oldu. Dünyanın en eski şehirlerinden biri olan İstanbul, Doğu Roma İmparatorluğu, Latin İmparatorluğu ve son olarak da Osmanlı İmparatorluğu'na başkentlik yaptı.

 

Metropol İstanbul Video

 

Metropol İstanbul kültür ve sanatın merkezi...

Dolmabahçe Sarayı, Topkapı Sarayı, Çırağan Sarayı, Beylerbeyi Sarayı ile, İstambul Modern Sanat Müzesi, Pera Müzesi, Sakıp Sabancı Müzesi, Rahmi M. Koç Müzesi ile, Ayasofya, Galata Kulesi, Sultanahmet, Dikilitaş, Haliç, İstiklal Caddesi ve daha nice özel yapısı ve değeriyle "bir şehirden çok fazlasına sahip olan" bir şehir…

Yeni finans merkezi...

Dünyanın en görkemli şehirlerinden biri olan İstanbul, sahip olduğu eşsiz zenginliklere ve özelliklere bir yenisini daha ekliyor, yeni kurulacak Finans Merkezi ile ekonomik ve ticari merkez olma özelliğini taçlandırıyor. Ataşehir’de kurulacak İstanbul Finans Merkezi’nin 150 bin kişilik ilave istihdam yaratması öngörülüyor. Finansın kalbi, Metropol İstanbul'nda katkısıyla Ataşehir’de atıyor.

 

Metropol İstanbul iletişim Bilgileri