3M 8067 Detay Bandı ile her türlü hava koşulunda yalıtım yapmak artık çok kolay

Yazdır

Yalıtım uygulamalarına büyük yenilik getiren, en yaygın bina materyallerine kolayca yapışması için özel olarak geliştirilen 3M 8067 Detay Bandı, farklı bina materyallerine her tür sıcaklıkta kolayca yapışma özelliğiyle iş yapış şeklini kolaylaştırıyor.

İnovatif çözümleriyle hayatı iyileştiren pek çok ilke imza atan 3M, 8067 Detay Bandı ile yalıtım uygulamalarına büyük bir yenilik getiriyor. Geleneksel yöntemde, yalıtım gerektiren açıklıklarda bitümlü membran kullanılıyor; membran uygulanmadan önce yüzeyin temizlenmesi gerekiyor.

Sıva, beton, küflü metal gibi en zorlu alanlarda bile yalıtım sorunlarını çözebilen 3M 8067 Detay Bandı, farklı bina materyallerine her türlü sıcaklıkta kolayca yapışarak iş yapış süresini kısaltıyor. Uygulanacağı yüzeyde ekstra temizlik yapılmasını gerektirmediği için de zahmetsizce uygulama olanağı sağlıyor.

3M 8067 Detay Bandı’nın özel akrilik yapıştırıcısı kapı, pencere ve kör kasa profilleri ile bina arasındaki açık alanlara kolayca yapışarak yalıtım sağlıyor ve rutubet girişini engelliyor. 18°C’de bile astar gerektirmeden yapıştırılabiliyor ve sabit kalıyor. Nemli yüzeylerde de kullanılabilen 3M 8067 Detay Bandı, 3 aya kadar UV ışığına maruz kalmaya dayanıyor. Yaz mevsiminde hava çok ısındığında bile yapıştırıcısında erime ya da lekelenme görülmüyor. 

3M hakkında

3M, 110 yılı aşkın süredir yeni fikirler geliştiriyor ve bu fikirleri dahiyane ürünlere dönüştürüyor. Tüm iş süreçlerinde inovasyonu temel alan 3M, 1987 yılından bu yana Türkiye’de hizmet veriyor; müşterilerinden ilham alarak yaratıcı çözümler üretiyor. Yıllık satış rakamı 31 milyar dolar olan ve 70 ülkede faaliyet gösteren 3M’in dünya çapında 89.000 çalışanı bulunuyor. Ayrıntılı bilgi içinwww.3M.com’u ziyaret edebilir ya da Twitter’da @3Mnews hesabını takip edebilirsiniz.