Residence Eagle Kartal’da Fiyatlar 150 Bin Liradan Başlıyor

Yazdır

Selimoğlu Group tarafından hayata geçirilen yükselen Residence Eagle Kartal'da satışlar devam ediyor. Projede satılık daire fiyatları 170 bin liradan başlıyor.

Residence Eagle Kartal, 2 blokta 134 dairenin yanı sıra 10 adet ticari üniteden meydana geliyor. Projenin A bloğunın tamamı konut alanları için ayrılırken, az katlı olan B blokta ise alışveriş alanları bulunuyor.

Residence Eagle Kartal'da Hizmet Araçlarına Özel Otopark

Yüzme havuzu, spor alanları, çocuk oyun alanları, fitness center, cafe, restoran gibi sosyal donatıların yer aldığı Residence Eagle Kartal'daki 2'inci bodrumda kapalı ve açık otopark ile misafir ve hizmet araçları için açık otopark alanı bulunuyor. Projede 52 metrekare ile 130 metrekare arasında stüdyo, 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon ve 3 oda 1 salon daire seçenekleri yer alıyor.

Teslim Tarihi Haziran 2015'te

Teslim tarihinin 2015 yılının Haziran alı olarak açıklanan Residence Eagle Kartal'da banka konut kredisi kullanılarak daire satın alınabiliyor. Metrekare birim fiyatlarının 2 bin 900 lira ile 4 bin 100 lira arasında değiştiği projede daire fiyatları 150 bin 800 lira ile 533 bin lira arasında farklılık gösteriyor.

E-5 Karayoluna 1,4 Km Uzaklıkta

Denize 5 dakika, iskeleye 1 kilometre, Marina’ya 2 kilometre, E-5 Karayolu'na ise 1,4 kilometre mesafede bulunan Residence Eagle Kartal'ın satış ofisi, Kartal, Yunus Mahallesi, Yunus Caddesi, 10 numarada yer alıyor.

 

 

RESİDENCE EAGLE İLETİŞİM