Kral Konakları Kat Planları

Yazdır

İstanbul Pendik'te inşa edilen Kral Konakları, 3 blokta 3 tip daire seçeneği ile yükseliyor. Projede 76 daire yer alıyor.

İstanbul Pendik'te, Proje Merkezi Gayrimenkul Yatırımları tarafından hayata geçirilen Kral Konakları, A, B ve C olmak üzere 3 blokta 3 tip daire seçeneği ile ve 76 daire üzerinde yükseliyor.

Kral Konakları Az Kat Geniş Alan Prensibiyle İnşa Ediliyor

Deprem Yönetmeliği’ne uygun olarak “az kat, geniş alan” prensibiyle inşa edilen Kral Konakları, bölgede iklim ve coğrafi koşullarına uyum sağlamış ilk yapı olma özelliğini taşımaktadır.

8 Bina Girişi 8 Asansör

Kral Konakları, 3 bin 806 m2’lik arsa alanı üzerinde inşa ediliyor. Projenin inşaat alanı ise 10 bin 371 m2. Ticaret alanı olan 1.526 m2 olarak ayrılan projede, 537 m2’lik ticari alan A blokta yer alıyor. A blok 5 kat, B ve C bloklar 6 katlı olan projedeki bütün blokların alt katları ticari alanlara ayrıldı. Bloklara ait 3 adet bina giriş kapısı, 3 adet asansör ve toplamda 8 adet bina girişi ile 8 adet asansör mevcut.

Bloklar Kat Planı

Kral Konakları'ndaki bütün blokların iki tarafı da ana yola cepheli ve ana cadde üzerinde yer alıyor.

A Blok Kat Planı

A Blok'ta bulunan toplam 16 dairenin 8 adedi 2 oda 1 salon, 8 adedi 3 oda 1 salon.

B Blok ve C Blok Kat Planı

B ve C blokta toplam 30 dairenin 10 adedi 2 oda 1 salon, 20 adedi ise 3 oda 1 salon. İki tip hazırlanan 3 oda 1 salon dairelerin hepsinin ebeveyn banyosu var.

Aydos Ormanı Manzarası

Aydos Ormanı'na komşu olan Kral Konakları, E-5 Karayolu ve TEM bağlantı yoluna yakın bir mesafede inşa ediliyor.

 

KRAL KONAKLARI İLETİŞİM