Konut alana 7 bin liraya kadar alışveriş çeki

Yazdır

Kayseri'de bir inşaat firması, alışveriş merkezi ile yaptığı anlaşma çerçevesinde konut alan müşterilerine bin ila 7 bin lira arasında değişen rakamlarda alışveriş çeki hediye ediyor.

Kınaş Yapı Endüstri AŞ, konut satışında müşterilerine ayrıcalıklar tanımak için kampanya başlattı. Kayseri Forum Alışveriş Merkezi ile anlaşma yapan firma, herhangi bir projelerinden konut alan müşterilerine forumdaki mağazalardan alışveriş yapma imkanı sunuyor.

Kınaş Yapı Endüstri AŞ Satış ve Pazarlama Koordinatörü Ömer Faruk Kınaş, geçen yıl başlattıkları ve büyük ilgi gören hediye kartı kampanyasına ikinci yılda da devam etme kararı aldıklarını belirtti. Kınaş, buna göre firmalarının herhangi bir projesinden konut alan müşterilerine alınan konut miktarının yüzde 1'i oranında hediye kartı vereceklerini söyledi. Mayıs ayına kadar devam edecek kampanyadan yararlanmak isteyenlerin, aldıkları konut ile ilgili ödeyecekleri para miktarının yüzde 1'i hediye çeki olarak verilecek. Ev satın alanlar, konut fiyatlarına göre bin ila 7 bin lira arasında değişen miktarda hediye kartı alacak.

Kayseri Forum AVM Müdürü Gamze Ergel, kampanyanın hayırlı olması dileklerinde bulunarak, "Geçen yıl Kınaş ile yaptığımız kampanya büyük ilgi gördü. Bu yıl da tekrarını yapıyoruz. Yine büyük talep olacağını düşünüyoruz." diye konuştu.Kaynak:F5haber.com