Kilia Konakları'nda Tripleks Villalar Satışta

Yazdır

Şile'de hayata geçirilen Kilia Konakları'ndaki tripleks villa satışları devam ediyor. Fiyatların 650 bin dolardan başladığı projede 104 adet tripleks villa yer alıyor.

Ekşioğlu Group İMSA İnşaat tarafından İstanbul'un sayfiye yerlerinden Şile'de hayata geçirilen Kilia Konakları, Şile'nin ilk alışveriş merkezi olan Kilia Park AVM ile hayata geçiriliyor. Dört mevsim Şile'de yaşama imkanı sunan proje, Karadeniz sahil yolunun, 3. köprüye bağlantı yollarının ve Sabiha Gökçen Havaalanı'na yatın bir konumda bulunuyor.

Kilia Konakları Limana 600 Metre Mesafede

Limana 600 metre mesafede, Şile'yi kuşbakışı gören bir manzaraya sahip olan Kilia Konakları'nda 104 adet tripleks konak yer alıyor. 25 adet konağın temellerinin atıldığı ve 11 tanesinin kabasının bittiği belirtien proje, 83 bin metrekarelik bir inşaat alanı üzerinde yükseliyor.

Otoparklar Havuzların Altında

Projede brüt metrekaresi 300 metrekareden olmak üzere 80 adet A tipi ikiz villa, brüt metrekaresi 350 metrekareden olmak üzere 14 adet B tipi müstakil villa ve brüt metrekaresi 500 metrekareden olmak üzere 10 adet C tipi müstakil villa bulunuyor. Kilia Konakları'nda 4 adet yarı olimpik, 2 adet açık ve kapalı olimpik yüzme havuzu ile birlikte havuzların altına gizlenmiş otoparkların bulunduğu Kilia Park AVM, sosyal tesisler, kreş, rekreasyon alanları ve çeşitli spor sahaları yer alıyor.

Fiyatlar 650 Bin Dolardan Başlıyor

Yüzde 70'inin yeşil alana ayrıldığı Kilia Konakları'nda merkezi jeneratör, şebeke içme suyu, doğalgaz, özel güvenlik sistemi ve akıllı ev sistemleri tasarlanıyor. Projede lansmana özel A tipi konaklar 650 bin dolardan, B tipi konaklar 850 bin dolardan, C tipi konaklar ise 2 milyon dolardan başlayan fiyatlarla satılıyor. 2 etap halinde tasarlanan projenin ilk etabının 24 ay, ikinci etabının ise 36 ay içinde teslim edileceği ifade ediliyor.

Akılı Ev Sistemi İle Güven ve Konfor Bir Arada

Akıllı ev sistemiyle öne çıkan projede hırsız, yangın, gaz kaçağı, su baskını, perde ve panjurlar, aydınlatma, ısıtma ve soğutma, havuz, bahçe sulama, çok bölgeli müzik, uzaktan görüntüleme ve kontrol, parmak izli şifreli giriş kontrolleri ve çok fonksiyonlu görüntülü kapı telefonları akıllı ev sistemleriyle kontrol ediliyor. Kilia Konakları'ndaki akıllı ev sistemi, hırsız, yangın, gaz, su baskını gibi durumlarda sadece alarm vermiyor, gazı, suyu, elektriği kesiyor ya da panjurları açarak evi koruma altına alıyor.

 

 

KİLİA KONAKLARI İLETİŞİM