Glorest, Türkiye'deki Gayrimenkul ürünlerini Körfez yatırımcılarıyla buluşturuyor!

Yazdır

Glorest, Türkiye'deki Gayrimenkul ürünlerini kendi fuar organizasyonunda Körfez yatırımcılarıyla buluşturuyor!

Ulak Group A.Ş. bünyesinde faaliyet gösteren Glorest Proje Geliştirme & İnşaat A.Ş., Türkiye'nin beş bölgesinde hizmet veren bölge ofisleri tarafından, Türkiye'nin dört bir yanından tedarik ettiği ve geliştirdiği gayrimenkul yatırım ürünlerini Körfez yatırımcısıyla buluşturmaya hazırlanıyor.

İstanbul'dan sonra Güney Marmara, Ege, Akdeniz ve Karadeniz bölgelerini de açmış olan ve bu bölgelerde gayrimenkul ürünleri geliştiren, toptancı yatırımcı kimliğiyle oluşturduğu gayrimenkul yatırım portföyünü Kasım – Aralık aylarında, uluslararası gayrimenkul sektöründe bir ilki gerçekleştirerek, kendi düzenlediği organizasyonlarla, fuar ve lansman turuna çıkıyor. Gayrimenkul ürünlerini birebir görüşmelerle Körfez ülkeleri, Rusya ve Azerbaycan yatırımcıları ile buluşturacak.

Ulak Group'un yatırım ve satış kanalları ile birebir görüşmelerin gerçekleşeceği, yatırımcılara özel olarak hazırlanan fuar ve lansman organizasyonu ilk olarak 11 Kasım 2015 tarihinde Doha – Katar'da başlayacak. Bu lansmanda Katar'ın önde gelen yatırımcılarını ağırlayacak olan Ulak Group şirketlerinden Glorest, Türkiye'nin dört bir yanından oluşturmuş olduğu arsa, arazi, konut projeleri ve ticari gayrimenkul ürün portföyünü Katarlı yatırımcılarla buluşturacak.

Katar'ın ardından 21 Kasım'da Abu Dhabi'de Ulak Group'un düzenlediği organizasyon bünyesinde Glorest gayrimenkul ürünleri Abu Dhabi'li yatırımcılarla buluşacak.

Ulak Group'un yatırım ve satış kanalları ile görüşmeleri düzenlenen uluslararası fuarlar ile de devam edecek;

13-14 Kasım'da Moskova'da gerçekleşecek olan “The 25th Moscow International Property Show"da katılımcı olarak müşteri ve yatırımcılarını standında bekliyor olacak.

17 – 21 Aralık tarihlerinde Kuveyt'te gerçekleşecek olan “Kuwait International Property Show 2015" fuarında da katılımcı olarak ziyaretçilerini ağırlayacak.

17-19 Aralık tarihlerinde Bakü'de gerçekleşecek olan uluslararası gayrimenkul fuarı “Rec Expo Azerbaijan International Real Estate & Investment Exhibition"da katılımcı olarak Azerbaycanlı müşterilerini ve yatırımcılarını ağırlayacak.

Glorest, Ulak Group'un özel olarak düzenleyeceği fuar ve lansman organizasyonlarının sayısını arttırarak Nisan – Mayıs 2016 tarihlerinde Körfez, Asya ve Avrupa ülkelerinde gerçekleştirmek üzere çalışmalarını sürdürecektir.

Glorest Yatırım Ürünleri Kasım – Aralık 2015 Fuar ve Lansman Takvimi:

11 Kasım 2015 – Katar / Doha (Düzenleyen: Ulak Group Gayrimenkul Yatırımları A.Ş.)

21 Kasım 2015 – Abu Dabi (Düzenleyen: Ulak Group Gayrimenkul Yatırımları A.Ş.)

13 – 14 Kasım 2015 – Rusya / Moskova: The 25th Moscow International Property Show (Katılımcı)

17 – 21 Aralık 2015 – Kuveyt: Kuwait International Property Show 2015 (Katılımcı)

17-19 Aralık 2015 - Azerbaycan: Rec Expo Azerbaijan International Real Estate & Investment Exhibition (Katılımcı)

Glorest, yerli ve yabancı yatırımcılara; yatırım fonlarının, geliştirici şirketlerin ve finans kurumlarının ihtiyaç duyduğu temsilcilik ve yatırım danışmanlığı hizmetlerini, mesleki yüksek eğitim ve gerçek deneyimlerle bezenmiş şekilde sunmaktadır.

Yerli ve yabancı yatırımcılar, geliştiriciler, arsa/mülk sahiplerinin başarılı ve karlı yatırımlar gerçekleştirmeleri için kritik hizmet ve danışmanlık sunulmaktadır.

Glorest, Uluslararası Yatırımcılar ile Türk Gayrimenkulleri, Yatırım Kanalları ve Geliştiricileri arasında önemli bir köprü oluşturmaktadır. Uluslararası yatırımcılar, fonlar, bankalar ve şirketler ile yakın ilişkileri ve derin tecrübeleri sayesinde çok güçlü bir platform oluşturmuştur. Körfez Ülkelerinde, Avrupa ve Asya'da sayısız yatırımcı, fon ve finansör ile güven ve yıllara dayanan işbirlikleri bulunmaktadır.

Glorest'in Türkiye'deki Geliştirici Şirketler, İnşaat Şirketleri, Arsa Sahipleri, Bankalar ve Resmi Kurumlarla da benzer şekilde güçlü ilişkilere sahiptir.

Detaylı bilgi için:

Seren Hançer

Kurumsal Pazarlama Yöneticisi

444 82 11

www.ulakgorup.com.tr