İşinizi ERA Kursun, Siz Geleceğinize Yatırım Yapın!..

Yazdır

Dünyanın en hızlı büyüyen gayrimenkul markası olan *ERA, Türkiye’de girişimcilere franchise ofisi açmalarını ve az sermaye ile kazançlı bir gelecek kurmalarını tavsiye ediyor.

Gayrimenkul danışmanlığının en güvenli yatırım aracı olması, sektöre giriş yapmak isteyen girişimciler için büyük bir tercih sebebi olmaktadır. Gayrimenkul danışmanlığına farklı bir dinamizm getirmeyi hedeflediklerini dile getiren ERA Yönetim Kurulu Başkanı Can Ekşioğlu görüşlerini “Kentsel dönüşüm yasası ve getirdiği potansiyelle birlikte önümüzdeki 20 yıl içinde yenilenecek yapı stoğu 3 milyonun üzerinde. Mütekabiliyet yasasının çıkması ile birlikte yabancılara yapılan satış senelik 3 milyar dolar seviyelerine geldi. Bu dönüşüm sayesinde özellikle şehrin içinde yer alacak nitelikli yapıların pazarlanacak olması sektörün karlılık oranlarını ve işlem hacmini yükselteceğinin en önemli göstergesidir. Bu potansiyel içinde gayrimenkul danışmanlığı önümüzdeki süreçte az yatırımla çok kazandıran en önemli franchise fırsatlarından olacaktır.” şeklinde belirtti.

Türkiye’nin de içerisinde bulunduğu Avrupa ve Ortadoğu aksının en başarılı markası ERA, az sermaye ile karlı bir iş kurmak isteyenler için gayrimenkul danışmanlığı sektöründe avantajlı franchising olanakları sunuyor.

İşinizi ERA Kursun, Siz Geleceğinize Yatırım Yapın!..

Uluslararası deneyimlerinden oluşan başarı modellerini ERA’nın franchise ağına katılan tüm yatırımcılara aktardıklarını belirten Can Ekşioğlu, “Ofislerimize verdiğimiz destek sayesinde, az sermaye ile yüksek kazanç söylemini gerçek kılan bir yol haritası sunuyor, işlerinde kalıcı ve istikrarlı bir büyüme vaat ediyoruz. ERA ailesine katılan franchise ofislerimizi mesleki eğitimler, geniş portföy ağı olanağı, ulusal ve uluslararası bilgi ağından yararlanma imkânı, entegre pazarlama, finansal, hukuki ve teknolojik altyapı desteği gibi özel ayrıcalıklarla destekliyoruz’’ dedi.

*ERA, Franchise ofislerinin sürekli kazanan ve kazandıran merkezler haline gelmesi için her biri alanında uzman olan kadrosuyla onları sürekli destekliyor…
*ERA Real Estate, 1971 yılında ABD’de kurulmuş ve dünya çapında yatırımcıların kazancını artıran gayrimenkul ürünlerinin ve hizmetlerinin gelişmesine öncülük etmiş, pazarın kurallarını koymuştur.

ERA bugün dünyada 3.000’i aşkın ofisi, 38.000’den fazla ofis sahibi ve gayrimenkul danışmanı ile 35 ülkede hizmet veren global bir gayrimenkul markasıdır.


Yatırım şartları hakkında bilgi almak için ,
Pınar ARSLANBAŞ / pinar.arslanbas@eraturkiye.com - ERA GAYRİMENKUL Pazarlama Direktörü

Pınar ERDAĞ / perdag@medyafors.com EREM MEDIA GROUP - Halkla İlişkiler Uzmanı / 0 543 762 19 00