Hasan Akıncıoğlu: Antalya'nın tanıtımı için Antalyaspor'u kullanalım

Yazdır

Antalyaspor Medical Park Antalyaspor Kulübü Başkanı Hasan Akıncıoğlu, Antalya'nın tanıtımı için Antalyaspor'un çok önemli bir enstrüman olduğunu söyledi.

Antalyaspor, bu yıl birbiri ardına başarılara imza atıyor. Antalyaspor'un bu başarısı ve turizm sektörüne etkisi, Antalya Sanayici ve İşadamları Demeği'nin (ANSİAD) 19. Olağan toplantısında dile getirildi.

Toplantıda konuşan Akıncıoğlu, Antalyaspor'un ligde çok iyi bir konumda olduğunu belirterek, bu başarının uzun soluklu olması için ellerinden gelen her şeyi yapacaklarım ve yapılan izleme ve altyapı çalışmalarıyla bu başarıyı gelecek senelere taşımaya gayret edeceklerini söyledi.

Antalyaspor'un ligde kalmasının olmazsa olmazların başında geldiğini kaydeden Akıncıoğlu, "Şu anda 'hiçbir platformda şampiyonluğa gidiyoruz' demiyorum. Çünkü böyle bir hedefimiz yok. Başarılı bir takımız ve ligde üst sıralardayız. Bizim öncelikli hedefimiz ligde kalıcı bir takım olmak" dedi.

Antalya'nın tanıtımı için Antalyaspor'un ligde kalması gerektiğine dikkati çeken Akıncıoğlu, "Antalya'nın ekonomisi turizme dayalıdır. Turizm denildiği zaman tanıtım lazım. Turisti getirebilmek için de şehrin pazarlanması gerekiyor. Antalya'nın tanıtımı için Antalyaspor çok önemli bir enstrümandır" dedi.
Kaynak:Turizmgüncel.com 
Etiketler

turizmantalya