Gayrimenkul ve Yatırımlarda Liderler Zirvesi’nin ana sponsoru ERA Gayrimenkul

Yazdır

ERA Gayrimenkul KKTC’nin ana sponsorluğunda düzenlenecek olan ‘Gayrimenkul ve Yatırımlarda Liderler Zirvesi’, 1 Aralık Perşembe günü Lefkoşe Yakın Doğu Üniversitesi Atatürk Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecek.

Ana teması ‘Parlayan Yıldız Kuzey Kıbrıs’ın Fırsatları’ olan zirvede ERA Gayrimenkul KKTC tarafından da bir franchise semineri verilecek.

Gayrimenkul danışmanlık sektörünün gelişimi için her türlü desteği veren ERA Gayrimenkul Türkiye ve KKTC, sektörle ilgili organizasyonlarda da yer alarak öncü olma misyonunu devam ettiriyor.

Sektörün önemli organizasyonlarından biri olan ‘Gayrimenkul ve Yatırımlarda Liderler Zirvesi’, bu yıl Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde (KKTC) gerçekleştirilecek. Era Gayrimenkul KKTC’nin ana sponsorluğunda düzenlenen Zirve, 1 Aralık Perşembe günü Lefkoşe Yakın Doğu Üniversitesi Atatürk Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecek. Zirve’nin ana teması ise ‘Parlayan Yıldız Kuzey Kıbrıs’ın Fırsatları’ olarak belirlendi.

KKTC Başbakanı Hüseyin Özgürgün’ün de katılacağı Zirve’de ayrıca, KKTC Ekonomi ve Enerji Bakanı Sunat Altun, Kıbrıs Ticaret Odası Başkanı Fikri Toros, Kıbrıs Sanayi Odası Başkanı Ali Çınarlı ve Kıbrıs İnşaat Müteahhitleri Birliği Başkanı Cafer Gürcafer de yer alacak. ‘Gayrimenkul ve Yatırımlarda Liderler Zirvesi’nin açılış konuşmasını ise Başbakan Hüseyin Özgürgün yapacak.

‘Kuzey Kıbrıs’ta Gelişen Sektörler ve Yatırımlar’, ‘Kuzey Kıbrıs’ta Yerel Yönetimler Açısından Yatırımlar ve Projeler’ ve ‘Kuzey Kıbrıs’ın Yatırımlarla İlgili Geleceğine Farklı Bakış Açıları ve Öneriler’ olmak üzere üç ana oturumda gerçekleştirilecek Zirve’ye ERA Gayrimenkul Türkiye ve KKTC Yönetim Kurulu Başkanı Can Ekşioğlu da konuşmacı olarak katılacak. Ekşioğlu’nun I. oturumda gerçekleştireceği konuşmanın konusu ise ‘Kuzey Kıbrıs’da Gayrimenkul Danışmanlığının Geleceği ve ERA’nın Vizyonu’ olarak belirlendi.

Türkiye ve Kuzey Kıbrıs üniversitelerinden akademisyenlerin, gayrimenkul, inşaat ve bankacılık sektöründen çok önemli konuşmacıların katılacağı Zirve’ye, KKTC iş dünyasından da yoğun bir katılım bekleniyor. Zirve’nin akşamında ERA Gayrimenkul Türkiye tarafından verilecek franchise semineri de  sektör uzmanlarına ve girişimci adaylarına yol gösterecek. Seminer sektörün deneyimli ismi ‎ERA Gayrimenkul Türkiye ve KKTC Franchise Satış Direktörü Kadir Tümen tarafından verilecek.

ERA Gayrimenkul hakkında:

1971 yılında ABD’de Jim Jackson tarafından 'Electronic Reality Associates Inc' adıyla hayata geçirilen ERA Real Estate’in kuruluş amacı son teknolojiyi emlak piyasasına taşımaktır. Yüksek standartlardaki gayrimenkul hizmetinin verimli bir şekilde sonuçlandırılması için sistemini teknoloji kullanımı ve pazarlamanın en üst düzey seviyede kullanılmasıyla güçlendiren ERA Gayrimenkul, bugün dünyada 2.300’ı aşkın ofisi, 33.000’den fazla ofis sahibi ve gayrimenkul danışmanı ile 37 ülkede hizmet veren global bir gayrimenkul markasıdır. 14 Avrupa ülkesinde 6.000’in üzerinde broker/ gayrimenkul danışmanı ve 1.108’den fazla ofisi ile Avrupa’nın en hızlı büyüyen gayrimenkul ağlarından biridir. ERA Gayrimenkul dünya çapında yatırımcıların kazancını arttırmış, gayrimenkul ürünlerinin ve hizmetlerinin gelişmesine öncülük etmiş, pazarın kurallarını koymuştur. ERA Avrupa; Avusturya, Belçika, Bulgaristan, Kıbrıs, Çek Cumhuriyeti, Fransa, Almanya, Lüksemburg, Hollanda, Portekiz, Romanya, İsveç, İsviçre ve Türkiye’de hizmet vermektedir. ERA Gayrimenkul Türkiye ise; Haziran 2012’de gayrimenkul konusunda deneyimli iş adamı Can Ekşioğlu’nun girişimi ile operasyonlarına başlamıştır. ERA Gayrimenkul Türkiye, Girne dahil 13 şehirde 45 ofis ile hizmet vermektedir. ERA Türkiye’nin hedefi, gayrimenkul sektöründeki hizmet kalitesini, sektördeki eğitimli profesyonellerin sayısını ve sektörün itibarını yükseltmek, markanın dünyadaki ve Avrupa’daki başarısını global bir marka olarak Türkiye’ye taşımaktır.