SKY BAHÇEŞEHİR

17 Eylül 2015 Perşembe Yazdır

Sahip olduğumuz bilgi ve tecrübe ile size ihtiyaç duyduğunuz yaşamı tam hakkıyla verebilecek mimarinin, sosyal hayatın, kalitenin, eğlencenin ve hizmetin yerini belirledik. Sizin için yaşanılacak yeri; Sky Bahçeşehir Projesi'ni oluşturduk.

Toplam 13.053,26 m2'lik arsa üzerinde yükselen bu yaşam alanına ince tasarlanmış bir mimari ile 4 ayrı bloktan oluşan bir yapı tasarladık. Size uçsuz bucaksız, panoramik bir manzara sunabilmek için projeyi tepe bir konuma yerleştirdik. Blokların kat sayısını zemin+11 olarak belirledik. Manzaraya bir de buradan bakın demek yerine nereden bakmak istersiniz diye sormayı tercih ettik. Doğanın yeşili ile gökyüzünün mavisini harmanladık.

Projemizin içine sizin keyfinize keyif katacak, her ihtiyacınıza karşılık verecek bir sosyal tesis yerleştirdik. Daha sağlıklı bir hayat için spor salonu bulunan, dostlarınızla sohbet ederken bir şeyler içip, hoş sohbetler ettiren hatta aileniz ile zaman geçirmek için size farklı seçenekler sunan, yüzünüzde tebessümler oluşturan bir tesis...

DAİRE TİPLERİ

Sunduğu ayrıcalıklar ve özenle planmış daire tipleri ile Sky Bahçeşehir her haliyle güzel, her haliyle iç açan bir yaşam yeri olarak karşınıza çıkıyor. Çünkü bu proje, tasarımı ve farklı konseptiyle beklentilerinizi tam olarak karşılıyor, hayatınıza yeni sayfa açarak yaşamınıza yeni bir boyut getiriyor.

13.053,26 m2'lik alan üzerinde kurulan Sky Bahçeşehir'de 112 adet 2+1, 70 adet 3+1 ve 12 adet 4+1 daire, toplamda 194 tane daire bulunuyor.

Sky Bahçeşehir, bu 3 tip daire seçeneği ile size ve sıcak ailenize kucak açan, herkese ve her yaşam biçimine uygun bir proje yapısına sahip yaşam alanı sunuyor.

Sky Bahçeşehir'deki dairelerin her biri projenin eşsiz manzarasından üst düzeyde yararlanılacak şekilde tasarlanıyor. Bu özel projede yerinizi almak için tek yapmanız gereken ailenize ve ihtiyaçlarınıza en uygun daireyi seçmek…

Eşsiz Manzara

Sky Bahçeşehir'deki dairelerin her biri, projenin eşsiz manzarasından üst düzeyde yararlanacak şekilde tasarlandı. Uçsuz bucaksız, panoramik bir manzara sunan Proje, doğanın yeşili ile gökyüzünün mavisini harmanlayarak her mevsimde ayrı bir güzellik sunuyor.

Değerli Lokasyon

Sky Bahçeşehir, Tem Otoyolu'na 5 dk, Bahçeşehir Gölet'e 1,5 km, yapımı devam eden raylı sisteme 10 dk. uzaklıkta konumlanıyor. Kanal İstanbul, 3. Havalimanı ve 3. Köprü gibi İstanbul'un yönünü değiştirecek olan büyük projelere oldukça yakın oluşu Sky Bahçeşehir'e stratejik anlamda da değer kazandırıyor. Hastane, AVM ve eğitim merkezlerinin hemen yanı başında olan Proje, Bahçeşehir PazarTürk'ün yeni lokasyonuyla ise karşılıklı yer alacak.

Zengin Sosyal Donatılarla Keyifli Bir Hayat

Sinan Gayrimenkul, Sky Bahçeşehir Projesi kapsamında; kapalı yüzme havuzlarından çocuk oyun alanlarına, 7/24 güvenlikten açık ve kapalı otopark alanlarına kadar pek çok donatıya da yer veriyor. Projede; Sauna, hamam, fitness merkezi, dinlenme alanları, kapalı otopark, amfi tiyatro, mini futbol sahası, basketbol sahası, paten ve kaykay parkurları ile dev satranç alanı gibi sosyal imkanlar da bulunuyor.