KUMRU ANKARA

21 Kasım 2015 Cumartesi Yazdır

Kumru Ankara; Çankaya'nın tam kalbinde, bir konseptte, iki farklı yaşam sunuyor. Ankara'da şehir hayatına getirdiği farklı bakış açısıyla, yaşam konforunu yeniden tanımlayan proje, Çankaya'ya sadece çok özel bir rezidans değil, benzersiz bir meydan da hediye ediyor.


Kumru Ankara'da 1+1, 1,5+1 ve 2+1 daireler için ayrı; 3+1, 4+1, 5+1 ve 6+1 daireler için ayrı olarak planlanan giriş lobileri, iki farklı yaşam konseptine uygun şekilde kurgulanıyor. Alt katlarda meydanın dinamizmine daha yakın bir yaşam sunulurken, üst katlarda geniş ailelere özel seçenekler yer alıyor.


Kumru Ankara'da tek yapmanız gereken, istediğiniz yaşamı seçmek.

Günün yorgunluğunu atmak için ister bir adım uzağınızdaki meydan, isterseniz de spor yapacağınız havuza girebileceğiniz ayrıcalıklı ve özel bir alan. Seçim sizin...

Kumru Ankara ayrıca, kule katında kurgulanan benzersiz seyir terasıyla, şehri çok özel bir manzara eşliğinde sunuyor. Yine aynı katta yer alan fitness salonu, kapalı havuzu ve saunasıyla bu konsept, dingin ve kaliteli zaman geçireceğiniz bir buluşma noktası oluyor.

Dilediğinizde bir kafede arkadaşlarınızla kahve içmek...Hemen yanı başınızdaki Barış Manço Parkı'nda çocuğunuzla zaman geçirmek...
Son dakika ihtiyaçlarınızı Kumru Meydan'da kolayca çözebilmek...Kapalı otoparktaki aracınıza tek butona basarak ulaşabilmek...Kumru Ankara'da, şehrin tüm kolaylıkları ve yaşamın tüm konforu sizin için buluştu.