SEYİDOĞLU GRUP A.Ş.

SEYİDOĞLU GRUP A.Ş.

Hakkımızda

1996 yılında dürüst ve güvenli bir yolda sağlam yapılar inşa etmek amacı ile kurulan Seydioğlu İnşaat 15 yılı aşkın bir süredir bu yolda emin adımlarla ilerlemektedir. Kurucuları Hasan ve Hüseyin SEL liderliğinde faaliyet gösteren firmamız  2000 li yıllardan itibaren gücüne güç katmış ve daha büyük projelere imza atmaya başlamıştır.

Bugün lüks konut ve iş yeri dendiğinde aranılan isimlerden olan Seydioğlu inşaat bugüne kadar 500 ün üzerinde konut ve iş yeri inşaatına tamamlamıştır. Merkezi İstanbul Pendik te bulunan firmamız teknolojiye oldukça fazla yatırım yapmakta ve inşaat sektörü için geliştirilen dünya teknolojilerini projelerinde uygulamaktadır.

Teknoloji ve tasarımın uyum içinde yer aldığı Seydioğlu İnşaat projeleri sektöründe Çıtayı yükseltmiş ve bu başarı bize her geçen gün bir adım daha ileriye götürecek projelere yönlendirmiştir. Kaliteli Üretimi ile bugün önemli bir marka haline gelen Seydioğlu İnşaat bundan sonrada değerlerinden Ödün vermeyerek yine dünya standartlarında projeler Üretmeye, ve bu yolda Türk inşaat sektörüne büyük katkılar sunmaya devam edecektir.

Misyonumuz & Vizyonumuz

‘Topraktan Yaşama’ sloganıyla çıktığımız bu yolda Seydioğlu Grup olarak  standartların üzerinde bir rota çizerek, önceliğimiz gelişen inşaat teknolojilerine uygun yapılar üretmektir. Güven ve kaliteye dayanan  hizmet anlayışını ilke edinerek, bu güne kadar olduğu gibi gelecekte de sağlıklı ve modern yaşam alanları oluşturmak temel felsefemiz olmuştur. Başarılarımızı sürekli ve uzun vadeye yaymak ana hedefimizdir.

Günümüz modern mimarisini en iyi şekilde kullanarak müşterilerimizin bizimle daima bir adım önde olmasını sağlamak ve  inşaat sektörünün önde gelen isimleri arasında yer almak.
İlgili Projeler