EA Grup

EA Grup

KURUMSAL

Amerikan iş jetleri üreticisi Eclipse Aerospace'in kurucu ortağı ve Eclipse 500 jet uçaklarının Avrupa, Rusya, Türkiye ve Ortadoğu bölgesindeki tek yetkili satış temsilcisi olarak, uzun yıllardır sivil havacılık gibi yüksek teknoloji gerektiren bir sektörde Türkiye'nin pazar payını büyütmek ve global oyundaki yerini sağlamlaştırmak için çalışıyoruz.

 

Sivil havacılıktaki başarılarımızı tekrarlamak ve büyütmek için gayrimenkul sektöründe de büyük hedeflerle yola çıktık.

 

Küresel ve yerel düzeyde tüm gelişmeleri takip ederek yaptığımız arazi yatırımlarını, konsept geliştirme, marka yaratma ve inşaat süreçlerindeki titiz çalışmalarla destekleyip gayrimenkul sektörüne yeni bir soluk ve vizyon getirmeyi hedefliyoruz.

 

Birincil önceliği şirket karını maksimize etmeye vermektense, iş kalitemizle öne çıkıp kente mimari değer katmayı, çevreye duyarlı, sürdürülebilir yaşam alanları sunmayı, küresel alanda markalaşmış projeler geliştirmeyi daha çok önemsiyoruz.

 

Anadolu yakasının yeni iş merkezi Kartal'daki "Kartal Kule," dünyanın en prestijli mimari ödülleri arasında gösterilen "International Property Awards" tarafından 'Avrupa'nın En İyi Mimari Projesi Ödülü'ne layık görüldü.

 

Beykonak Evleri projemizi ise Anadolu Hisarı'nda boğaz gören büyük bir alanda, modern yaşamın tüm ihtiyaçlarına cevap verecek şekilde tasarlıyor, geliştiriyoruz.

 

EA Grup olarak, fark yaratmak ve farkı yaşatmak için çalışıyoruz. 

 

GENEL BİLGİ

Yaptığı projelerde kaliteyi ve lüksü bugüne kadar sunulmayan uygun fiyat ve şartlarla müşterilerine sunmayı, mimari açıdan kente katkı yapmayı hedefleyen EA İnşaat, İstanbul'un hızla gelişen bölgesi Kartal'da Kartal Kule projesine başlıyor.

Kartal'da dünyanın en büyük adliye binası olan 'Anadolu Yakası Adalet Sarayı'na yürüme mesafesinde, 205 konut ofisten oluşan "Kartal Kule" özellikle yatırımcılar, avukatlar, doktorlar ve mali müşavirler için lüksü ve prestiji çok uygun fiyat ve koşullarda hazırlıyor.

EA İnşaat, Anadolu Hisarı Otağtepe'de kendi arazisi üzerinde geliştirdiği eşsiz boğaz manzaralı Bey Konak Evleri projesini de yakın bir zamanda yatırımcıların beğenisine sunacak