ANCIN İNŞAAT

ANCIN İNŞAAT

1973 yılında Muzaffer ve Süleyman Ancın tarafından "Kardeş İnşaat" adı ile faaliyetlerine başlayan Ancın İnşaat Mühendislik Mobilya Dekorasyon Turizm Sanayi Ticaret Limited Şirketi; inşaat-gayrimenkul sektöründe faaliyet göstermektedir. Bugüne dek 100 bin metrekarenin üzerinde inşaatı tamamlayan Ancın İnşaat, Aydın'ın nitelikli konut üreten en büyük inşaat şirketlerinden biridir. Aydın'ın çeşitli bölgelerinde konut projeleri ağırlıklı olmak üzere eğitim ve dini yapılarla birlikte toplam 30'un üzerinde projeyi hayata geçirmiştir.

1977 yılında Aydın'ın en büyük inşaatlarından biri olan Kardeş Apartmanı'nı (42 daire ve dükkanlar) ardından 1979 yılında da yine dönemin en büyük inşaatlarından olan Çaltılı Apartmanı'nı (49 daire ve dükkanlar) dönemin en çağdaş ve yenilikçi anlayışı ile inşa etmiştir. 80'li yıllarda Aydın'ın çeşitli bölgelerinde irili ufaklı pek çok inşaatı bitirip teslim eden firma, 1990'da Yenidörtyol kavşağındaki Zafer Apartmanı'nı, 1992'de Adnan Menderes Bulvarı 'ndaki Şahan Apartmanı'nı tamamlamış; 1993-1998 yılları arasında da Yedi Eylül Mahallesi Muğla Bulvarı üzerinde yer alan Samanyolu Sitesi'ni bitirmiştir. (112 daire ve dükkanlar) Yine aynı dönemde Özel Muzaffer Ancın İlköğretim Okulu'nun inşaatını tamamlayıp hizmete açmıştır.

Gayrimenkul sektörünün, krizin etkilerini hissettiği 2000'li yılların başlarında perakende sektörüne girerek mobilya, halı, beyaz eşya ve dekorasyon alanında faaliyetlerini devam ettirmiştir. Perakende sektöründe de kalite anlayışından taviz vermeyen firma 2000 m²'lik mağazasında Türkiye'deki kaliteli firmaların ürünlerini bölge halkının beğenisine sunmuştur. Ancın İnşaat, 2006 yılından beri ağırlıklı olarak inşaat sektöründe faaliyetlerini yürütmektedir.

Hedef kitlenin iş yeri ihtiyaçlarını da düşünerek, konutun yanı sıra nitelikli ticari alan ihtiyacına yönelik projeler de geliştiren Ancın İnşaat, TRALLES GOLD RESIDENCE projesini günümüzün finans merkezi olarak adlandırılan Yenidörtyol'da çok kısa sürede hayata geçirmiştir. 2011 yılında titiz çalışmalar sonucunda projesini hazırladığı ve günümüz modern yaşamının tüm ihtiyaçlarını barındıran ALİNDA GOLD RESIDENCE projesi de 2012 yılının Mart ayında başlatılmıştır.
İlgili Projeler