Evleneceklere Düğün Hediyesi Sümerpark Evleri’nden

Yazdır

Pera Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı tarafından hayata geçirilen, Denizli’nin ve Ege Bölgesi’nin en büyük yaşam projesi olan Sümerpark Evleri’nden, evlenecek çiftlere eşi bulunmaz düğün hediyesi.

 

Pera GYO, evlilik hazırlığında olan çiftlere özel kampanya başlattı. “Evlilik Kampanyası” boyunca Sümerpark Evleri’nden ev satın alacak düğün hazırlığındaki çiftlerin üç taksitini Pera GYO ödeyecek. Evlilik hayallerini gerçeğe dönüştürmek için gün sayan çiftlerin hayallerindeki evi kolaylıkla satın almalarını sağlayacak kampanyaya katılanlar nikah işlemini gerçekleştirdikleri ay itibariyle ilk üç ay boyunca taksit ödemeyecekler. 

 

Yeni evlenen çiftlerin mutluluğunu katlayacak kampanya ile düğün masraflarının üstüne ev taksitlerinin de eklenmemesi hedefleniyor. Haziran ayında teslim edilecek Sümerpark Evleri’nde 120 aya kadar \%0’dan başlayan faiz oranlarıyla karlı kredi olanaklarının sunulduğu “Peşin Fiyatına” kampanyası da devam ediyor.

 

SÜMERPARK EVLERİ PROJE DETAYI VE GÖRSELLERİ İÇİN TIKLAYIN !

 

Denizli'de yepyeni bir yaşam anlayışının öncülüğünü yapan Sümerpark Evleri'nde, güvenlikten konfora, sosyal tesislerden doğal alanlara, alışveriş merkezine kadar yaşama değer katacak ve tüm ihtiyaçların karşılanacağı unsurlar en ince ayrıntısına kadar düşünülerek tasarlandı. Örnek dairelerin görülebildiği projede bulunan, 7/24 güvenlik hizmetleri, otoparkları ve deprem yönetmeliğine uygun inşasıyla Denizli'de ilk kez güvenli site yaşamını hayata geçiren Sümerpark Evleri, Denizlililere ayrıcalıklı bir dünyanın kapılarını açıyor.

 

Ana caddeye, otogara ve Denizli-İzmir hızlı tren istasyonuna sadece yürüme mesafesinde olan Sümerpark Evleri, şehrin tam kalbinde, merkezi konumu ve 16 katlı 6 blok ve 17 katlı ikiz rezidans bloktan oluşuyor. Denizli’nin en modern binalarına sahip olacak olan proje hem şehrin içinde hem de şehrin stresinden uzak tüm ihtiyaçları karşılayabilecek bir yaşam imkânı sağlıyor.

 

 

 

Sümerpark Evleri İletişim bilgileri :   

Web  : www.sumerparkevleri.com   

Tel    : 0 212 243 44 50