ERA Türkiye’yi tercih edenlere bir bayi daha eklendi: ERA Koç

Yazdır

Gayrimenkul danışmanlığı sektörüne yeni bir soluk getiren ERA Türkiye, yeni ofisleri ile büyümeye devam ediyor. ERA Türkiye’nin kısa zamanda hızla büyüyen franchise ağına, son olarak Sultangazi ERA Koç ofisi katıldı.

Gayrimenkul danışmanlığı sektörünün öncü markası ERA Türkiye, hızlı bir şekilde yeni dönem hedeflerini gerçekleştirmeye başlayarak, franchise ağına Sultangazi’deki yeni ofisi ERA Koç’u dahil etti. ERA Koç ofisinin açılış töreni, ERA Yönetim Kurulu Başkanı Can Ekşioğlu’nun katılımı ile gerçekleştirildi.

200 ofis hedefiyle hızlı bir şekilde büyümemizi sürdüreceğiz

ERA Koç’un açılış töreninde konuşan ERA Türkiye Yönetim Kurulu Başkanı Can Ekşioğlu; “2014 yılının başlarında olduğumuz şu günlerde bu yıl itibari ile daha hızlı bir büyüme öngörüyor, 2016 itibariyle Türkiye genelinde franchising sistemiyle yeni ofisler açmayı ve 200 ofise ulaşmayı hedefliyoruz. Sultangazi ofisinin katılımıyla bayi sayımızı 23’e çıkardık. ERA Koç bu yıl, hedeflerimiz doğrultusunda ailemize katılan ilk ofis oldu. Ailemize katılan tüm yeni ofisleri, kendi eğitim merkezimizde düzenlenen sürekli eğitimler, iş kurmalarını kolaylaştıran destek faaliyetleri, geniş portföy ağı olanağı,  ulusal ve uluslararası bilgi ağından yararlanma imkanları, finansal ve teknolojik altyapı desteği gibi özel ayrıcalıklarla destekliyoruz” dedi.

Hızla büyüyen franchise sektöründe, başarısını dünyanın dört bir yanında kanıtlamış, kurduğu sistemle yatırımcısının riskini en aza indiren, her alanda girişimcisini koruyan, geliştiren bir yapının içinde olmanın gururunu taşıdığını ifade eden ERA Koç ofisi sahibi Hüseyin Karakoç, açılışta rozetini ERA Yönetim Kurulu Başkanı Can Ekşioğlu’ndan aldı. Koç, “Uzun yıllardır otomotiv, gıda ve tekstil alanlarındaki serbest ticaret yaşantımın ardından beş yıl Remax ofisi sahibi olarak çalıştım. ERA’yı sıcak bir aile ortamı olarak görüyorum; herkes samimi ve dayanışma içinde. Ben de bu sebeplerle markanın öncüleri arasında olmak istedim. Akademisinde iş hayatımıza yol gösteren eğitimleri aldığımız, kariyer günlerinde gayrimenkul danışmanı bulabildiğimiz, pazarlama desteği aldığımız ERA markası sayesinde, başarılı ve kazançlı işler yapacağımıza inanıyorum” şeklinde konuştu.

ERA Türkiye Hakkında:

ERA, 1971 yılında ABD’de kurulmuş Türkiye’nin içerisinde bulunduğu Avrupa ve Ortadoğu aksının en başarılı markası olarak dünya çapında yatırımcıların kazancını artıran gayrimenkul ürünleri ile hizmetlerinin gelişmesine öncülük etmekte ve pazarın kurallarını ortaya koymaktadır. ERA bugün dünyada 3.000’i aşkın ofisi, 38.000’den fazla ofis sahibi ve gayrimenkul danışmanı ile 35 ülkede hizmet veren global bir gayrimenkul markasıdır. ERA’nın geliştirdiği ürün ve servisler, tüm dünyada başarıyla uygulanmakta, gayrimenkul sektörüne örnek oluşturmaktadır.  ERA Türkiye, 2012 yılında gayrimenkul sektöründe deneyimli işadamı Can Ekşioğlu tarafından sektöre farklı bir bakış açısı ve heyecan getirmek amacıyla faaliyetlerine başlamıştır. İstanbul, İzmir, Ankara ve Aydın olmak üzere 4 şehirdeki 23 ofisiyle faaliyet gösteren ERA Türkiye, gayrimenkul sektörünün hizmet kalitesini ve sektörün itibarını yükseltmek, sektördeki eğitimli profesyonellerin sayısını artırmak, ERA’nın dünyada ve Avrupa’daki başarısını global bir marka olarak Türkiye’ye gururla taşımayı amaçlamaktadır. ERA Türkiye’nin hedefi, önümüzdeki üç yıl içinde sektördeki üç büyük oyuncudan biri haline gelmektir.