ERA Türkiye’nin başarılı ofisleri ticari gayrimenkul satışında uzmanlaşıyor

Yazdır

ERA Türkiye, ofislerine sağladığı uzmanlık eğitimleriyle bayilerini başarıya ulaştırıyor. ERA ailesinin ilk ofislerinden ERA Karma, gerçekleştirdiği ticari gayrimenkul satışları ile uzmanlaşıyor.

Gayrimenkul danışmanlığı sektörünün öncü markası ERA, Türkiye’nin ilk gayrimenkul danışmanlığı akademisi olan ERA Akademi’de bayilerine ve danışmanlarına verdiği mesleki eğitimlerle başarılarını katlıyor. Bunun sonucu olarak ERA Türkiye’nin Nişantaşı’nda yer alan franchise ofisi ERA Karma, düzenli olarak verilen eğitimlerin ve merkez ofisin desteğiyle, ticari gayrimenkul satışlarını arttırdı.

Gayrimenkul danışmanlığı sektöründe yetişmiş iş gücünün öneminden her fırsatta bahseden ERA Türkiye Yönetim Kurulu Başkanı Can Ekşioğlu, “ Bağdat Caddesi’nde hayata geçirdiğimiz ERA Akademi’de verilen uzmanlık eğitimleri neticesinde, bayilerimiz sadece konut gayrimenkulünde değil,  ticari gayrimenkul satışlarında da başarılı işlere imza atıyorlar. ERA Karma ofisimizin gerçekleştirdiği, Kadir Has Üniversitesi öğrenci yurdu kiralaması bunun en sıcak örneğidir. Deneyimli uzmanlar tarafından verilen eğitim ve seminerlerimiz devam ettikçe tüm ofislerimizin başarılarını artıracağına inanıyorum” şeklinde konuştu.

Ticari gayrimenkul satışlarının uzmanlık gerektirdiğini belirten ERA Karma Ofis sahibi Kerem Asılyazıcı, “Gayrimenkul danışmanlığı sektörüne yatırım yapma kararı aldığımda sektör ile ilgili şimdiki kadar deneyim ve bilgi sahibi değildim. ERA Akademi’de, her biri alanında uzman eğitimciler tarafından verilen gerçek hayattan uygulamalı gayrimenkul  eğitimleri neticesinde işimi geliştirme fırsatı yakaladım. Bir yıl gibi kısa bir süre içerisinde sektörde uzmanlaşarak Kadir Has Üniversitesi için Hasköy-Balat bölgesinde, 2.200 metrekarelik kapalı alana sahip, eski bir Fransız yapısının kiralamasını gerçekleştirdim. Bu büyük başarıyı ERA Karma’nın başarılı ekibine ve ERA Türkiye’ye borçluyum” dedi.