ERA Türkiye, ‘Kariyer Günleri’ ile ofislerini desteklemeye devam ediyor

Yazdır

Gayrimenkul danışmanlığı sektörünün öncü markası ERA Türkiye’nin, 16 Ocak’ta düzenleyeceği ‘Kariyer Günleri’nde yeni iş imkanları hakkında bilgi alan katılımcılar, ERA Avrupa danışmanı Nicolas Krauss’tan global marka pazarlama fırsatlarını dinleme şansı yakalayacaklar

Gayrimenkul sektöründe dünyada ve Türkiye’de en hızlı büyüyen markalardan biri olan ERA Türkiye, sektöre deneyimli gayrimenkul profesyonelleri kazandırmak ve franchise ofislerini desteklemek amacıyla düzenlediği ‘Kariyer Günleri’ne bu ay ERA Avrupa danışmanlarından Nicolas Krauss da katılacak. Deneyimli uzman, gayrimenkul danışmanlığı sektöründe fark yaratmayı hedefleyen girişimcilerle 16 Ocak’ta bir araya gelerek ERA Avrupa’nın pazarlama deneyimlerini paylaşacak.

ERA Türkiye’nin gelecek vizyonu ve franchising büyüme modeli hakkında bilgilendirmenin yapılacağı ‘Kariyer Günleri’nde, gayrimenkul danışmanlığı mesleğinin püf noktaları ve bu alanda kariyer planlamanın fırsatları paylaşılacak. Gayrimenkul danışmanlığı sektörüne yeni bir soluk getiren ERA Türkiye’nin Yönetim Kurulu Başkanı Can Ekşioğlu, “Düzenli olarak gerçekleştirdiğimiz ‘Kariyer Günleri’nde gayrimenkul danışmanları ile bir araya geliyor, deneyimlerimizi aktarıyor ve ERA Türkiye’nin sektöre dair vizyoner bakış açısını katılımcılarımız ile paylaşıyoruz. Bağdat Caddesi’nde, Türkiye’nin ilk gayrimenkul akademisi olarak hayata geçirdiğimiz ERA Akademi’de verdiğimiz eğitimler sonrasında başarılı olan katılımcılara, merkez ofisimizde staj imkanı sunarak sektöre yetişmiş iş gücü sağlıyoruz.” şeklinde konuştu.

Gayrimenkul danışmanlığı sektörünün öncü markası ERA Türkiye, uzman eğitimciler tarafından tam donanımlı sektör eğitimlerinin verileceği ‘Kariyer Günleri’ ile kalifiye ve iş eğitimi almış danışmanları, ERA Türkiye ofislerine kazandırmayı hedefliyor.

ERA Türkiye Hakkında:

ERA, 1971 yılında ABD’de kurulmuş Türkiye’nin içerisinde bulunduğu Avrupa ve Ortadoğu aksının en başarılı markası olarak dünya çapında yatırımcıların kazancını artıran gayrimenkul ürünleri ile hizmetlerinin gelişmesine öncülük etmekte ve pazarın kurallarını ortaya koymaktadır. ERA bugün dünyada 3.000’i aşkın ofisi, 38.000’den fazla ofis sahibi ve gayrimenkul danışmanı ile 35 ülkede hizmet veren global bir gayrimenkul markasıdır. ERA’nın geliştirdiği ürün ve servisler, tüm dünyada başarıyla uygulanmakta, gayrimenkul sektörüne örnek oluşturmaktadır.  ERA Türkiye, 2012 yılında gayrimenkul sektöründe deneyimli işadamı Can Ekşioğlu tarafından sektöre farklı bir bakış açısı ve heyecan getirmek amacıyla faaliyetlerine başlamıştır. İstanbul, İzmir, Ankara ve Aydın olmak üzere 4 şehirdeki 22 ofisiyle faaliyet gösteren ERA Türkiye, gayrimenkul sektörünün hizmet kalitesini ve sektörün itibarını yükseltmek, sektördeki eğitimli profesyonellerin sayısını artırmak, ERA’nın dünyada ve Avrupa’daki başarısını global bir marka olarak Türkiye’ye gururla taşımayı amaçlamaktadır. ERA Türkiye’nin hedefi, önümüzdeki üç yıl içinde sektördeki üç büyük oyuncudan biri haline gelmektir.