ERA Türkiye, girişimcileri desteklemeye devam ediyor

Yazdır

Dünyanın en büyük sivil toplum kuruluşlarından Genç Liderler ve Girişimciler (JCI) Derneği’nin Su Ada’da düzenlediği “Türkiye’nin En Başarılı 10 Genci Ödülleri” töreninin ana sponsorlarından biri olan ERA Türkiye’nin Yönetim Kurulu Başkanı Can Ekşioğlu, dereceye giren projelerin sahiplerine ödül veren isimlerden biri oldu...

Dünya üzerinde pozitif değişime ve gelişime katkıda bulunmak amacıyla çeşitli projelere imza atan JCI’ın, Türkiye’nin en başarılı 10 gencini bulmak amacıyla hayata geçirdiği TOYP’13 projesinin ödül töreni geçtiğimiz akşam ERA Türkiye’nin de ana sponsorluğunda Suada’da gerçekleştirildi.

Ana sponsorlardan birinin de ERA Türkiye olduğu ödül töreninde iş dünyası, ekonomi ve girişimcilik dalında ödüle layık görülen Bulut Ersavaş, ödülünü ERA Türkiye Yönetim Kurulu Başkanı Can Ekşioğlu’ndan aldı. Can Ekşioğlu, Türkiye’de son 10 yıldır girişimcilik ile ilgili çalışmaların arttığını vurgulayarak, “Gençlerimizin, global dünyanın gerekleri doğrultusunda geliştirdikleri inovatif projelerinin ülkemizin gelişimine pozitif değer katacağı inancındayım. Marka bilincinin desteklenmesinde önemli bir yere sahip olan franchising sisteminin Türkiye’de yaygınlaşması için girişimcilere her zaman gayrimenkul alanında destekte bulunmayı misyon edinen ERA Türkiye olarak, genç girişimcilerin kariyer hedeflerine katkıda bulunmaktan dolayı mutluyuz.” dedi.

ERA Türkiye Hakkında:

ERA, 1971 yılında ABD’de kurulmuş Türkiye’nin içerisinde bulunduğu Avrupa ve Ortadoğu aksının en başarılı markası olarak dünya çapında yatırımcıların kazancını artıran gayrimenkul ürünleri ile hizmetlerinin gelişmesine öncülük etmekte ve pazarın kurallarını ortaya koymaktadır. ERA bugün dünyada 3.000’i aşkın ofisi, 38.000’den fazla ofis sahibi ve gayrimenkul danışmanı ile 35 ülkede hizmet veren global bir gayrimenkul markasıdır. ERA’nın geliştirdiği ürün ve servisler, tüm dünyada başarıyla uygulanmakta, gayrimenkul sektörüne örnek oluşturmaktadır. ERA Türkiye, 2012 yılında gayrimenkul sektöründe deneyimli işadamı Can Ekşioğlu tarafından sektöre farklı bir bakış açısı ve heyecan getirmek amacıyla faaliyetlerine başlamıştır. İstanbul, İzmir, Ankara ve Aydın olmak üzere 4 şehirdeki 22 ofisiyle faaliyet gösteren ERA Türkiye, gayrimenkul sektörünün hizmet kalitesini ve sektörün itibarını yükseltmek, sektördeki eğitimli profesyonellerin sayısını artırmak, ERA’nın dünyada ve Avrupa’daki başarısını global bir marka olarak Türkiye’ye gururla taşımayı amaçlamaktadır. ERA Türkiye’nin hedefi, önümüzdeki üç yıl içinde sektördeki üç büyük oyuncudan biri haline gelmektir.