ERA Türkiye, gayrimenkulde kazanmayı seçenlerle bayi ağını genişletiyor

Yazdır

Gayrimenkul danışmanlığı sektörüne yeni bir soluk getiren ERA Türkiye, bayi ağına eklediği yeni ofisleri ile büyümeye devam ediyor. ERA Türkiye’nin en yeni ofisi

ERA Platin Fenerbahçe’de hizmete açıldı.

Gayrimenkul danışmanlığı sektörüne yeni bir soluk getiren ERA Türkiye, Fenerbahçe’de hayata geçirdiği en yeni ofisi ERA Platin ile 2014 hedeflerini gerçekleştirme yolunda hızla ilerliyor.  Güçlü bayi ağına farklı bölgelerden yeni ofisler ekleyerek büyüyen ERA Türkiye, gayrimenkul danışmanlığında öncülüğünü sürdürüyor.

Yabancı yatırımcılar için Almanca ve İngilizce hizmet sunuyoruz

Başarısını dünyanın dört bir yanında kanıtlamış, bir yapının içinde olmanın gururunu taşıdığını ifade eden Fenerbahçe ofisi ERA Platin Broker’ı Nazlı Biriciktan, “Turizm ve organizasyon sektöründeki geçmişimizin ardından, kendi işimizin sahibi olma hayaliyle yola çıkarak gayrimenkul danışmanlığına yöneldik. 3 sene önce hizmet vermeye başladığımız ofisimizi, şuanda bulunduğumuz Fenerbahçe Kalamış Caddesi’ne taşıyarak ERA Türkiye ailesine katıldık. ERA Platin BrokerlarımızdanOnur Biriciktan’ın Marmara Üniversitesi Almanca Öğretmenliği, benim de Marmara Üniversitesi İşletme mezunu olmamız bize sektörde başka bir bakış açısı kattı. Almanca ve İngilizce hizmet verdiğimiz ofisimizde, gayrimenkule yatırım yapmayı düşünen yabancıların da kısa zamanda ilgisini çekmeyi başardık. ERA Türkiye’nin sunduğu eğitim olanakları, saha desteği ve destek paketleri ile sektörde farklılaşan bir marka olduğunu gördük. Markanın ofislerinin gelişimine yaptığı eğitim yatırımı başta olmak üzere farklı konularda düzenli olarak sunduğu uygulamalı eğitimlerle de başarımızın artarak devam edeceğine inanıyoruz. Ayrıca kentsel dönüşüm proje fırsatları ile kazancımızı arttırma imkanı da yakalıyoruz. ERA Türkiye sayesinde, başarılı ve kazançlı işlere imza atacağız. Bu ailenin en yeni üyesi olmanın mutluluğunu yaşıyoruz” şeklinde konuştu.

ERA Yönetim Kurulu Başkanı Can Ekşioğluda konu ile ilgili olarak, “2014 yılında ERA Türkiye için hızlı bir büyüme öngörüyoruz. Türkiye geneline yayılmayı hedeflediğimiz franchise ağımızla, yılsonuna kadar 40 ofisle hizmet vermeyi arzuluyoruz. Fenerbahçe ofisinin de ailemize katılmasıyla bu yolda hızla ilerliyoruz. Büyüyen markamızda aramıza katılan tüm yeni ofisleri, kendi eğitim merkezimizde düzenlenen sürekli eğitimler, iş kurmalarını kolaylaştıran destek faaliyetleri, geniş portföy ağı olanağı,  ulusal ve uluslararası bilgi ağından yararlanma imkanı, finansal ve teknolojik altyapı desteği gibi özel ayrıcalıklarla destekliyoruz” dedi.

ERA Türkiye Hakkında:

ERA, 1971 yılında ABD’de kurulmuş Türkiye’nin içerisinde bulunduğu Avrupa ve Ortadoğu aksının en başarılı markası olarak dünya çapında yatırımcıların kazancını artıran gayrimenkul ürünleri ile hizmetlerinin gelişmesine öncülük etmekte ve pazarın kurallarını ortaya koymaktadır. ERA bugün dünyada 3.000’i aşkın ofisi, 38.000’den fazla ofis sahibi ve gayrimenkul danışmanı ile 35 ülkede hizmet veren global bir gayrimenkul markasıdır. ERA’nın geliştirdiği ürün ve servisler, tüm dünyada başarıyla uygulanmakta, gayrimenkul sektörüne örnek oluşturmaktadır.  ERA Türkiye, 2012 yılında gayrimenkul sektöründe deneyimli işadamı Can Ekşioğlu tarafından sektöre farklı bir bakış açısı ve heyecan getirmek amacıyla faaliyetlerine başlamıştır. İstanbul, İzmir, Ankara ve Aydın olmak üzere 4 şehirdeki 23 ofisiyle faaliyet gösteren ERA Türkiye, gayrimenkul sektörünün hizmet kalitesini ve sektörün itibarını yükseltmek, sektördeki eğitimli profesyonellerin sayısını artırmak, ERA’nın dünyada ve Avrupa’daki başarısını global bir marka olarak Türkiye’ye gururla taşımayı amaçlamaktadır. ERA Türkiye’nin hedefi, önümüzdeki üç yıl içinde sektördeki üç büyük oyuncudan biri haline gelmektir.