ERA, Türkiye gayrimenkul pazarına giriyor!

Yazdır

Dünyada 3 binden fazla ofisi, 38 binden fazla broker ve gayrimenkul danışmanı ile 35 ülkede hizmet veren, Avrupa’nın lider gayrimenkul danışmanlık markası ERA, Türkiye pazarına giriyor

ERA Türkiye Yönetici Ortağı Can Ekşioğlu: "Türkiye'nin potansiyeli ve gayrimenkul pazarının sunduğu fırsatlar, büyük heyecan uyandırıyor.

Ülkemizde gayrimenkul danışmanlığı alanı, hizmet gelişimine çok açık. ERA Türkiye, uluslararası deneyimi, yenilikçi yaklaşımı ve katma değerli hizmetleri ile bu alanda fark ortaya koyacak."

Dünyada 3 binden fazla ofisi, 38 binden fazla broker ve gayrimenkul danışmanı ile 35 ülkede hizmet veren, Avrupa'nın lider gayrimenkul danışmanlık markası ERA, Türkiye pazarına giriyor.

Gayrimenkul geliştirme sektörünün tecrübeli ismi Can Ekşioğlu'nun girişimi ile Türkiye'de faaliyet gösterecek ERA Türkiye hakkında detayları paylaşacağımız bir basın toplantısı düzenliyor.

ERA Avrupa Başkanı François Gagnon ve ERA Türkiye CEO'su Can Ekşioğlu'nun katılımı ile 5 Aralık Çarşamba günü Hilton İstanbul'da gerçekleşecek.