ERA Türkiye Brokerları Heybeliada’da Kampa Girdi

Yazdır

Gayrimenkul danışmanlığı sektörünün öncü markası ERA Türkiye, ofislerine yönelik gerçekleştirdiği eğitimlere Heybeliada’da devam etti.

ERA Türkiye, ERA Brokerlarını işlerini kurduktan sonra da desteklemeye devam ediyor. 10-11 Aralık tarihleri arasında Heybeliada’da Merit Halki Palace’da gerçekleşen ERA Türkiye Broker Kampı’na tüm ERA Brokerları tam kadro katıldı.

ERA Türkiye, ERA’nın test edilmiş franchise modelini uygulayan ofislerine, ERA eğitimlerinde öğrendiklerini uygulayarak başarıya ulaşmalarını sağlıyor.

ERA Broker kampında ERA Türkiye eğitmenlerinin verdikleri eğitimlerin yanı sıra 2014 yılı da değerlendirilip gelecek planları masaya yatırıldı. Akademisyen, psikolog Prof. Dr Üstün Dökmen’in yaptığı “Üstün Yöneticilik” sunumunu da brokerlar ilgiyle izledi. Sosyal medya ve dijital pazarlama teknikleri eğitimleri de konunun uzmanı sektörün önemli profesyonelleri tarafından verildi.

Broker kampının ERA global sistemde de uygulanan sistemin bir parçası olduğuna dikkat çeken ERA Türkiye Koordinatörü Mustafa Baygan,“Sektörde başarılı işlere imza atan brokerlarımız ile bu eğitim sayesinde bir arada olmaktan dolayı çok mutluyuz. Hem broker kamplarımızda hem de kendi eğitim merkezimizde düzenlenen sürekli eğitimlerimiz ile hedeflerimize çok kısa bir zamanda ulaşacağımıza inanıyorum. Büyüyen markamızda tüm yeni ofislerimizi, iş kurmalarını kolaylaştıran destek faaliyetleri, geniş portföy ağı olanağı, ulusal ve uluslararası bilgi ağından yararlanma imkanı, finansal ve teknolojik altyapı desteği gibi özel ayrıcalıklarla desteklemeye devam edeceğiz.” dedi.

Franchise ofislere yüzde 100 başarı sözü

Eğitim ve sürekli desteğin çok önemli iki özellikleri olduğunu ifade eden ERA Türkiye Koordinatörü Mustafa Baygan, “Biz franchise ofislerimize yüzde 100 başarı sözü veriyoruz. Bu sözü verirken de, ERA Akademi’nin güçlü eğitim ve kadrosu ile franchise vizyonumuza güveniyoruz. Amacımız eğitimlerimiz sayesinde daha profesyonel çizgide yürüyebilecek ofisler kazanmak. ERA Türkiye olarak önceliğimiz, ofislerin geliştirilmesi ve eğitilmesi konusudur.” şeklinde konuştu.