ERA ofisleri başarılarıyla göz dolduruyor

Yazdır

Gayrimenkul danışmanlığı sektörüne yeni bir soluk getiren ERA Türkiye, Ataşehir’de faaliyet gösteren ilk ofisi ERA RDG’nin birinci yılını kutladı

Dünyada ve Türkiye’de en hızlı büyüyen markalardan biri olan ERA Türkiye’nin franchise ağına dahil olan ofisler, ERA Türkiye imkanları ile kendilerini gayrimenkul danışmanlığı sektöründe geliştirerek kısa zamanda başarıyı yakalıyor. Başarılı ERA Türkiye ofislerinden biri olan Ataşehir’deki ERA RDG ise geçtiğimiz günlerde birinci yılını kutladı.

Başarısını dünyanın dört bir yanında kanıtlamış, bir yapının içinde olmanın gururunu taşıdığını ifade eden ERA RDG Ofisi Broker’ı Devrim Ünal Saygın; “Uzun yıllar finans sektöründe üst düzey yöneticilik yaptıktan sonra kendi işimi kurmak istedim. ERA Türkiye’nin bu anlamda sunduğu eğitim olanakları ve saha desteği ile sektörde farklılaşan bir marka olduğunu gördüm. ERA Türkiye ailesine katıldıktan sonra da yaptığım tercih ile çok doğru bir karar verdiğimi bir kez daha anlamış oldum” şeklinde konuştu.

ERA Yönetim Kurulu Başkanı Can Ekşioğluda konu ile ilgili olarak “ERA Türkiye ailesini oluşturan tüm ofislerimize verdiğimiz destek sonucunda onların başarılı olduklarını görmek bizleri de gururlandırıyor. Devrim Ünal Saygın, çok farklı sektörden gayrimenkul danışmanlığı sektörünü tercih etmiş ve bizimle birlikte büyüyen bir brokerımız. Sektördeki ilk ve tek gayrimenkul eğitim merkezimiz, saha desteklerimiz ve uygulamalı iş modelimiz sayesinde tüm ofislerimizin başarılarını ve uzun soluklu işletmeler haline gelmesi bizi çok mutlu ediyor, Yeni açılacak ofislerimiz ile daha başarılı işlere imza atacağımıza inanıyorum” dedi.

Gayrimenkul danışmanlığı sektörünün öncü markası ERA Türkiye, ailesine katılan tüm yeni ofisleri, kendi eğitim merkezimizde düzenlenen sürekli eğitimler, iş kurmalarını kolaylaştıran destek faaliyetleri, geniş portföy ağı olanağı,  ulusal ve uluslararası bilgi ağından yararlanma imkanları, finansal ve teknolojik altyapı desteği gibi özel ayrıcalıklarla destekliyor.