ERA Gayrimenkul Türkiye, franchise seminerlerine İstanbul'da devam ediyor

Yazdır

Gayrimenkul sektörü ve ERA Gayrimenkul Franchise sistemi ile ilgili girişimci adaylara ışık tutacak olan 'franchise seminer'leri, yeni bir iş yapmak isteyenlere fırsat niteliği taşıyor.

Avrupa ve Ortadoğu'nun en büyük gayrimenkul yatırım danışmanlık firmalarından ERA Gayrimenkul Türkiye; eğitim, seminer, konferans ve etkinlik faaliyetlerine hız kesmeden devam ediyor. Girişimci adayların bir araya geleceği ERA Gayrimenkul franchise semineri 19 Temmuz Salı günü İstanbul'da Point Otel Taksim'de saat 19.00-21.00 arasında gerçekleşecek.

Yeni bir iş yapmak, kendi işinin patronu olmak, gayrimenkul sektörünü yakından tanımak, mesleğin gereği olan tüm detaylara hakim olmak isteyen girişimci adayları Era Gayrimenkul Türkiye seminerlerinde buluşuyor. Bu sektöre neden yatırım yapılmalı sorusunun cevabını alacak olan girişimciler, pek çok sosyal etkinlik ve eğitim ile broker ve gayrimenkul danışmanı olmanın ilk adımını atabilecek.

Başarılı olmanın en önemli ve temel kuralının eğitim olduğu bilinciyle hareket eden ERA Gayrimenkul Türkiye, franchise seminerlerinde gayrimenkul danışmanlığı sektörünün avantajlarını gözler önüne serecek. Gayrimenkul sektörü ve ERA Gayrimenkul Franchise sistemi ile ilgili detaylı bilgilerin anlatılacağı seminerlerde özellikle kurumsallaşmanın faydaları ve kazançları masaya yatırılıyor.

ERA Gayrimenkul Türkiye franchise seminerleri 26 Temmuz'da İstanbul Dedeman Bostancı'da, 9 Ağustos Ankara Holiday Inn Kavaklıdere'de devam edecek.