ERA Gayrimenkul, Avrupa Liderlik Konferans’ında Türkiye’yi temsil edecek

Yazdır

ABD merkezli ERA Real Estate’in, 1.100’den fazla ERA ofisinin broker’larını buluşturacağı ‘Avrupa Liderlik Konferansı’ bu yıl Berlin’de düzenlenecek. 16-18 Haziran tarihlerindeki organizasyonda Era Gayrimenkul Türkiye’de tüm üst yönetimiyle katılımcı olarak yer alacak.

Gayrimenkulde son teknolojiyi müşterileri ile buluşturan ABD merkezli ERA Real Estate, 16-18 Haziran tarihlerinde ‘Avrupa Liderlik Konferansı’ için Berlin’e gidiyor. Avrupa’nın 13 ülkesinden toplam 1.100’den fazla ERA ofisinin izleyeceği konferansta Era Gayrimenkul Türkiye de tüm üst yönetimiyle yer alacak.

‘Her gün daha iyi’ mottosunu iş yapış şekli olarak benimseyen ERA Real Estate, her yıl düzenlediği Avrupa Liderlik Konferansı’na bu yıl da en başarılı broker’larını davet etti. En iyi ERA broker’larının katılacağı konferansta katılımcılar, networklerini ve işlerini geliştirme fırsatı bulacaklar.

Berlin’de düzenlenecek konferansın konuşmacıları arasında; ERA Gayrimenkul CEO’su Sue Yannaccone, ERA Gayrimenkul Yönetim Kurulu Başkanı Peter Hunt ve ünlü eğitmen Rich Marsh gibi isimler yer alıyor. 

Konusunun uzmanları anlatacak…  

Katılımcılarla; büyüme ve kültürel değişimler hakkındaki fikirlerini paylaşacak olan ERA Real Estate CEO’su Sue Yannaccone, 13. Yıllık Stevie İş Kadınları ÖdülIeri’nde “Yılın Kadın Yöneticisi” kategorisinde bronz ödül almıştı. 1911 yılından bugüne ABD’nin New York bölgesinde, gayrimenkul sektöründe faaliyet halinde bulunan bir ailenin 3‘üncü kuşak temsilcisi olan ERA Real Estate Yönetim Kurulu Başkanı Peter Hunt ise; yönetim tekniklerinden, koçluk metotlarından ve bir firmanın büyümesi konusunda yapılması gereken iş planlarından bahsedecek. Son konuşmacı olan Dale Carnegie akademide çalışan ve müşteri ihtiyaçlarını teşhis etmek ve sonuçların sunulması için şirketlerle her seviyede uygun çözümler konusunda uzman olan Rich Marsh ise;  özellikle işe alma ve koçlukta yüksek performans stratejilerini dinleyicilere aktaracak.  

ERA Gayrimenkul Türkiye hakkında:

1971 yılında ABD’de Jim Jackson tarafından 'Electronic Realty Associates Inc' adıyla hayata geçirilen ERA Real Estate’in kuruluş amacı son teknolojiyi emlak piyasasına taşımaktır. Yüksek standartlardaki gayrimenkul hizmetinin verimli bir şekilde sonuçlandırılması için sistemini; teknoloji ve pazarlamanın en üst düzey seviyede kullanılmasıyla güçlendiren ERA Gayrimenkul, bugün dünyada 3.000 ofisi, 38.000’den fazla ofis sahibi ve danışmanıyla 37 ülkede hizmet veren global bir gayrimenkul markasıdır. 14 Avrupa ülkesinde 6.000’in üzerinde broker/gayrimenkul danışmanı ve 1.108’den fazla ofisiyle en hızlı büyüyen gayrimenkul ağlarından biri olan ERA Avrupa; Avusturya, Belçika, Bulgaristan, Kıbrıs, Çek Cumhuriyeti, Fransa, Almanya, Lüksemburg, Hollanda, Portekiz, Romanya, İsveç, İsviçre ve Türkiye’de hizmet vermektedir.

ERA Gayrimenkul Türkiye ise; Haziran 2012’de gayrimenkul konusunda deneyimli iş adamı Can Ekşioğlu’nun girişimi ile opERAsyonlarına başlamıştır. Girne dahil 13 şehirde 47 ofis ile hizmet veren ERA Türkiye’nin hedefi; gayrimenkul sektöründeki hizmet kalitesini, sektördeki eğitimli profesyonellerin sayısını ve sektörün itibarını yükseltmek, markanın dünyadaki başarısını Türkiye’ye taşımaktır.