ERA’dan gayrimenkul profesyonellerine ücretsiz eğitim ve seminerler

Yazdır

Gayrimenkulde dünya devi ERA Türkiye, bünyesinde bulunan Gayrimenkul Akademisi’nde profesyonellere yönelik eğitimlerine hız kesmeden devam ediyor.

Türkiye’nin 5 farklı kentinde eğitim ve seminerler verecek olan ERA, sektörle ilgili tüm profesyonellere işlerini geliştirmenin ipuçları hakkında bilgi paylaşacak.

Dünya genelindeki tecrübesiyle sektörün saygın oyuncularından biri olan ERA Türkiye, sektörün kurumsallaşması ve gayrimenkul danışmanlarına güvenin artması için çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Ekim ayı boyunca toplam 5 farklı şehirde vereceği eğitim ve seminerler ile sektöre eğitimli personel kazandırma stratejini sürdüren ERA Gayrimenkul Türkiye, gayrimenkul sektöründe yer alan ya da almak isteyen herkesi eğitim ve seminerlerine bekliyor.

5 Ekim Perşembe günü İzmir Hilton Otel’de başlayacak ve Ekim ayı süresince farklı il ve bölgelerde gerçekleşecek eğitim ve seminerler, 31 Ekim Salı günü İstanbul Koztyatağı Hilton otel de son bulacak. 5 Ekim’de İzmir Hilton’da ve 17 Ekim’de İstanbul Point otelde ve 24 Ekim’de Ankara Crowne Plaza’da saat 19.00 – 21.00 arasında yapılacak ve ERA Gayrimenkul Türkiye Franchise Kanal Geliştirme Direktörü Kadir Tümen’in anlatımıyla gerçekleşecek ‘Bölgende Tek Ol’ semineri, katılımcılara, ‘Uzmanlık bölgesi nasıl oluşturulur?’ konusunda ipuçları verecek. Seminer, sektör profesyonellerine ve sektöre girmek isteyenlere meslek ve kariyer hedeflerini geliştirecek bilgiler vermeyi hedefliyor.

Sektörde profesyonelleşmeyi artırmak için çalışmalarına hız kesmeden devam eden ERA Gayrimenkul Türkiye, lokal çalışmalara da imza atarak sektörün bölgesel gelişimine de katkı sunmayı amaçlıyor. Şirket, bu amaçla Bursa ve çevresindeki profesyonellere yönelik düzenlediği ‘Proje Satışına Giriş’ semineri ile proje satışı konusuna makro açıdan bir bakış sunacak. Söz konusu workshop’ta katılımcılar, network fırsatlarının yanı sıra mesleki bilgileri ve kariyerlerini de geliştirme fırsatı yakalayacak. 20 Ekim Cuma günü 09:30-12:30 saat aralığında gerçekleşecek eğitimden kayıt yaptıran tüm katılımcılar ücretsiz olarak yararlanabilecek. 

Öte yandan 31 Ekim’de ERA Gayrimenkul  Akademisi  gayrimenkul profesyonelleri  moderatörlüğünde  yapılacak ve Hilton Kozyatağı otelde gerçekleştirilecek, Dijital Çağda Gayrimenkul Sektörüne Bakış,Ticari Gayrimenkule Giriş ve Bölgende Tek Ol konularından oluşan, ‘’Kurtlar Sofrasında Gayrimenkul Avcılığı’’ workshop’u  ücretsiz kayıt yaptıran tüm kullanıcıların katılımına açık olacak.

Eğitim seminerlerine ilişkin yazılı bir açıklama yapan ERA Gayrimenkul Türkiye Genel Müdürü Özhan Atalay, “Türkiye ekonomisine yarattığımız yüksek katma değerin ancak eğitim ile sürdürülebilir bir zeminde ilerleyeceğine inanıyoruz. Eğitim ve seminerlerimizle hem sektör oyuncularına ERA Gayrimenkul’ün know-how’ından yararlanma imkanı sunuyor, hem de sektörün daha saygın bir konuma yükselmesini amaçlıyoruz. Dolayısıyla seminer ve eğitimlerimizi, katılımcıların detaylı uzmanlıklar edinerek işlerini geliştirmesini ve hedeflerini rasyonel zeminde oluşturarak yüksek performanslara ulaşmalarını sağlamak üzere oluşturuyoruz” dedi.

Gayrimenkul Akademisi’nde profesyonellere yönelik eğitimlerini aralıksız sürdüren ERA Gayrimenkul Türkiye, bugüne kadar çok sayıda profesyonele MEB onaylı sertifika verdi.

ERA Gayrimenkul hakkında:

1971 yılında ABD’de Jim Jackson tarafından 'Electronic Realty Associates Inc' adıyla hayata geçirilen ERA Real Estate’in kuruluş amacı son teknolojiyi emlak piyasasına taşımaktır. Yüksek standartlardaki gayrimenkul hizmetinin verimli bir şekilde sonuçlandırılması için sistemini; teknoloji ve pazarlamanın en üst düzey seviyede kullanılmasıyla güçlendiren ERA Gayrimenkul, bugün dünyada 3.000 ofisi, 38.000’den fazla ofis sahibi ve danışmanıyla 37 ülkede hizmet veren global bir gayrimenkul markasıdır. 14 Avrupa ülkesinde 6.000’in üzerinde broker/gayrimenkul danışmanı ve 1.108’den fazla ofisiyle en hızlı büyüyen gayrimenkul ağlarından biri olan ERA Avrupa; Avusturya, Belçika, Bulgaristan, Kıbrıs, Çek Cumhuriyeti, Fransa, Almanya, Lüksemburg, Hollanda, Portekiz, Romanya, İsveç, İsviçre ve Türkiye’de hizmet vermektedir.

ERA Gayrimenkul Türkiye ise; Haziran 2012’de gayrimenkul konusunda deneyimli iş adamı Can Ekşioğlu’nun girişimi ile operasyonlarına başlamıştır. Girne dahil 13 şehirde 47 ofis ile hizmet veren ERA Türkiye’nin hedefi; gayrimenkul sektöründeki hizmet kalitesini, sektördeki eğitimli profesyonellerin sayısını ve sektörün itibarını yükseltmek, markanın dünyadaki başarısını Türkiye’ye taşımaktır.