Cityscape ödülü alan AND Plaza, yalıtımda Canpa'nın imzasını taşıyor.

Yazdır

Dubai'de “En iyi ticari proje” kategorisinde Cityscape ödülü alan AND Plaza, yalıtımda; Türkiye'nin marka projelerinin yalıtımcısı Canpa'nın imzasını taşıyor.

A + projeye A + Yalıtım ...

Fuarlarından dünyanın, En Büyük gayrimenkul Cityscape Global'da Layık Görülen vadilere Büyük ödüle "En İyi Ticari Proje" dalında Plaza yalıtımda, Türkiye'nin marka Projelerinin yalıtımcısı Olarak Bilinen Canpa İmzasını taşıyor. A.Ş.

Yapımı ziyaretinde tasarlanan HES Uluslararası Mimarlar Tarafından Tepe İnşaat gerçekleştirilen VE Plaza, Tüm dünyadan 182 projenin Katıldığı "Cityscape Ödülleri Gelişmekte Olan Piyasalar 2014" organizasyonu Kapsamında "En İyi Ticari Proje" dalında "Gelecekteki Projeler" Kategorisinde Büyük ödüle Layık görülmüştü. Dubai Dünya Ticaret Merkezi ' nde gerçekleşen Cityscape Küresel fuarı kapsamına Burj Khalifa'da Düzenlenen gala gecesinde, VE Plaza'ya ödülü takdim edilmişti.

- "En iyi ticari proje" de Canpa imzası ..

İstanbul'un en PRESTİJLİ ofis bölgelerinden biri Ataşehir Kozyatağı'nda Olan kullanıcının alanı Yaklasik 36 bin metrekare kiralanabilir alana Sahip Bulunuyor ziyaretinde inşaat Kentin en iddialı A + ofis Projelerinin başında gelen ve Plaza, 74 bin metrekare ettik Yükselen.

Yapılan çalışmalara değinen Canpa Uygulama Yöneticisi Ferhat Koçyiğit şu Bilgileri verdi:

"Projede Isı Yalıtımı Uygulanan teras kullanıcının alanı 8 bin 558 metrekareye, Isı Yalıtımı Yapılan teras kullanıcının alanı imkb 6,311 metrekareye ulaşıyor.