Emlak Danışmanları Artık Burada Toplanıyor.

Yazdır

Emlak danışmanları artık internet üzerinden sorularınızı yanıtlıyor.

2013 yılının 6. ayında aktif olan emlakdanismanlari.com web adresi Türkiye üzerindeki tüm emlak danışmanlarını bir araya toplayarak emlak sektörü ile alakalı sorun yaşamış-sorun yaşaması muhtemel kullanıcılarının online bir şekilde sorularını cevaplandırıyor.

İnternet üzerinde, emlak sektörü ile alakalı bilgi dağınıklığını toparlayarak, uzman, bilirkişi ekibi ile sektörün boşluğunu doldurmaya devam ediyor. A-Z'ye Bir çok konuda profosyonel ve bilgilendirici konular çerçevesinde emlak&gayrimenkul sektörüne ışık tutuyor.

Tapu dairesinde yapılması gerekenler, belediye dairesinde yapılması gerekenler, miras işlemleri, noter işlemleri, site yonetimi, gayrimenkul hukuku hakkında bilmedikleriniz, gayrimenkul değerleme güncel kanuni mevzuatlar, kıyı kanunu, gayrimenkul yatırımları, gayrimenkul finansmanı gibi yüzlerce konu, binlerce mesaj ve daha fazlasını site içerisinde bulabiliyorsunuz. Emlak sektörü ile alakalı emlakçıların sorunlarını da platforma taşıyan emlakdanismanlari.com sitesi emlakçılar arasında etkileşimi sağlayarak sektör sorunları hakkında beyin jimnastiği yapması sağlıyor.

Organize bir şekilde emlakçıları bir araya getirmeyi hedefleyen emlak danışmanları sitesi, sektörün iyileşmesi açısından ileriye dönük projeleri hayata geçirmeyi planlıyor.

www.emlakdanismanlari.com