Dedeman, Antalya'daki otelini satmak için görüşmeler yapıyor

Yazdır

Dedeman Holding Yönetim Kurulu Başkan Vekili Nazire Dedeman Çağatay TurizmGüncel'e yaptığı özel açıklamada Antalya Lara'daki Dedeman Antalya Hotel & Convention Center için ciddi teklifler aldıklarını, görüşmeler sonucunda ticari olarak doğru bir noktaya gelinirse otel satabileceklerini söyledi.

Dedeman Holding Yönetim Kurulu Başkan Vekili Nazire Dedeman Çağatay Antalya'daki otel hakkındaki son gelişmeleri şu sözlerle anlattı:

"Antalya'daki otelimiz için ciddi teklifler var. Görüşmelerimiz sürüyor. Şu an için belli olan hiçbir şey yok. Eğer bizim için doğru, verimli bir teklif alırsak oteli satmayı düşünürüz. Ticaret de zaten böyle bir şey değil midir?"

Kulislerde Antalya'nın en güzel, en merkezi yerlerinden birinde bulunan Dedeman Antalya Hotel & Convention Center ile iki büyük otel grubunun ilgilendiği konuşuluyor. Biri İzmir, diğeri Antalya merkezli olan gruplar hali hazırda oteli almak için görüşmelerini sürdürüyorlar. Otelin arazisi 45 bin metrekare büyüklüğünde ve üzerinde 65 bin metrekarelik inşaat bulunuyor. Kaynak:Turizmgüncel.com