Oto World Asya'da Tapu Nisan’da

Yazdır

İstanbul Anadolu Yakası’nın ilk ve tek oto AVM’si Oto World Asya’da yüzde 10 peşinatla işyeri sahibi olma fırsatı sunuluyor.

Has Şirketler Grubu ve Evra Group tarafından, Sabiha Gökçen Havaalanı’nın karşısında inşa ettiği İstanbul’un ilk ve tek oto AVM’si Oto World Asya'da satışlar devam ediyor. Projeden yüzde 10 peşinat, kalanı banka kredisiyle işeri sahibi olunabiliyor.

Oto World Asya’da Teslimler Aralık’ta

Teslimlerin Aralık 2014’te yapılacağı Oto World Asya'da tapular Nisan 2014’te teslim ediliyor. Proje, Pendik'te, Anadolu Yakası’nda kurulacak İstanbul Yenişehir Projesi, Sabiha Gökçen Havalimanı, TEM Otoyolu ve E-5 Karayolunun ortasındaki konumuyla ve kolay ulaşımıyla öne çıkıyor.

Otomobille İlgili Her İhtiyacı Karşılayacak

Oto galerisinden, sigorta acentesine, bankasından, kafe ve restoranlarına kadar içerdiği 365 işyeriyle otomobille ilgili herkesin her türlü ihtiyacını karşılayacağı bir AVM olan Oto World Asya, 22 bin 275 metrekare arsa alanı üzerinde inşa ediliyor.

Havaalanının Karşısında İnşa Ediliyor

Pendik TEM bağlantı yolu üzeri, Sabiha Gökçen Havaalanı karşısında yükselen Oto World Asya’nın toplam inşaat alanı 95 bin metrekare, taban alanı ise 16 bin metrekare. 3 zemin 6 2 kat olarak yükselen projedeki kat yüksekliği 5,60 metre olarak tasarlandı.

Sin Araçlık Otopark

Bin araçlık otoparkın bulunduğu Oto World Asya'da galeri boşluğu 3 bin 700 metrekare. Yatırım değerinin 90 milyon dolar olarak açıklandığı projede AVM boyu 333 metre, AVM eni ise 70 metre olarak tasarlandı.

Saunalı Havuzlu AVM

Oto World Asya’da, sıfır ve ikinci el araç galerileri, oto aksesuarları, oto kuaförleri ve satış işlemleri için bankalar, sigorta acenteleri yer alacak. Projenin içindeki spor salonu, sauna, havuz, kafeler ve restoranlar ve çocuk oyun alanları sayesinde tüm ailenin zaman geçirmesine de imkan tanıyacak.

Binlerce Araç Kısa Sürede İncelenecek

Anadolu yakasında otomobille ilgili ihtiyaçların karşılamasına yönelik geliştirilmiş bir tematik AVM projesi olan, büyüklükleri 10 ila 600 metrekare arasında değişen 365 iş yerini barındıran Oto World Asya’da binlerce araç çok kısa zamanda inceleme fırsatı elde edilecek. 

 

OTO WORLD ASYA İLETİŞİM BİLGİLERİ