Ceylan İnşaat ‘Yılın Kurumsal Şirketi’ ödülünün sahibi oldu

Yazdır

Farklı sektörlerdeki 37 yıllık tecrübesini, 1995 yılında inşaat sektörüne taşıyan Ceylan İnşaat, Datça’da bu yıl ilki gerçekleştirilen Altın Badem Ödülleri’nden ‘Yılın Kurumsal Markası’ ödülünü alarak geri döndü.

Ceylan İnşaat, bu yıl ilki düzenlenen Altın Badem Ödülleri’nden ödülle döndü. Datça Amfi Tiyatro’da düzenlenen ödül töreninde Ceylan İnşaat, ‘Yılın Kurumsal Şirketi’ ödülüne değer bulundu.

İş, sanat ve televizyon dünyasını buluşturan organizasyonda konuşan Ceylan İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Muammer Ceylan, başarılarını bir kez daha tescilledikleri için duyduğu mutluluğu dile getirdi. Türkiye’nin en güzel beldelerinden biri olan Datça’da bu ödülü almaktan gurur duyduğunu söyleyen Ceylan, “Yaptığımızın işin takdir edilmesi çok güzel. Dolayısıyla bu ödülü tüm ekip arkadaşlarım adına almaktan oldukça mutluyum. Her zaman söylediğim gibi hedefimiz kaliteden asla ödün vermeden bu iş süreçlerimizi yönetmek. Ceylan İnşaat Ailesi olarak, çok büyük bir ekibiz ve el ele vererek daha güzel işlere birlikte imza atacağız” şeklinde konuştu.

Ödül, Türkiye’nin en önemli televizyon ve film yıldızlarından Burcu Kıratlı tarafından Ceylan İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Muammer Ceylan’a takdim edildi.

www.ceylaninsaat.com / www.ceylaninsaat.com.tr