Cadde Alyans’da %0.99 sabit kredi oranı ve peşinat ödemeden ev sahibi olma fırsatı

Yazdır

Projeden ev sahibi olmak isteyenlere 60 ay ile 120 ay arası %0.99 sabit kredi oranı ve peşinat ödemeden ev sahibi olma fırsatı sunuluyor.

Cadde Alyans’ da Faiz Oranları Donduruldu!

Alyans İnşaat, Çayırova’ nın yeni çekim merkezinde inşa ettiği prestijli konut ve yaşam projesi Cadde Alyans için, son aylardaki konut kredisi faiz artışlarını durduracak cazip bir kampanya düzenledi. Merkezi konumu ve eksiksiz sosyal donatıları ile fark yaratan bu projeden ev sahibi olmak artık daha kolay olacak.

Herkes hayalindeki eve sahip olsun diye Cadde Alyans’ da faiz oranları donduruldu. Projede İşbankası, Halkbank, Akbank ve Ziraat Katılım Bankası tarafından 120 aya kadar %0.99 sabit oranlı konut kredisi ile ev sahibi olunabiliyor.

Kampanyanın bir başka seçeneği ise şu an peşinatı olmayan tüketicileri yakından ilgilendiriyor. Cadde Alyans’ da peşinat ödemeden sadece taksitle de ev sahibi olunabiliyor. Kampanyada sıfır peşinat ile 3.500 TL den başlayan taksitler ile ödeme imkânı sunuluyor. Sınırlı sayıda daire için geçerli olan kampanya Şubat Ayı sonuna kadar devam edecek.

Cadde Alyans yatırımcısına çok kazandıracak bir proje

Alyans İnşaat tarafından Gebze-Çayırova’nın en merkezi noktasında geliştirilen Cadde Alyans projesi; Osmangazi Köprüsü, Körfez ulaşım hattı ve Yavuz Sultan Selim Köprüsü ile sınırları çizilen “Altın Üçgen”in getirdiği değer ile her geçen gün daha yüksek bir prim potansiyeli sunuyor. Kuzey Ege ile Güney Marmara’yı birleştiren bu bereketli bölge, İstanbul’un geleceği için stratejik bir nokta olarak öne çıkıyor, şimdiden yatırım yapanlar daha çok kazanıyor. Alyans İnşaat nitelikli bir projeyle böylesine değer kazanan bir bölgenin tam kalbinde yer alarak Cadde Alyans Projesi ile yeni bir yatırım fırsatı oluşturuyor.

Çayırova’nın standartları Cadde Alyans ile yükseliyor

Cadde Alyans, özgün ve şık mimarisi, geniş sosyal olanakları ve sunduğu teknolojik yeniliklerle hem yatırım hem de oturum için son derece cazip bir proje. 17 dönüm arazi üzerinde yer alan Cadde Alyans’da az katlı 5 blokta toplam 366 daireden oluşan projede eviniz, her zaman huzur ve konfor bulmak isteyeceğiniz yegane alan haline gelecek. Farklı tip daire seçeneklerinin bulunduğu projede, 2+1’ler 100-156 m2, 3+1’ler 156-187 m2, 4+1 ve 5+1 dubleksler ise 223-304 m2 arasında değişiyor. Bu özel daireler tüm ihtiyacınıza cevap verecek şekilde, geniş ve ferah bir iç mekan ile kaliteli iç dekorasyonu bir arada sunuyor. Yüksek teknolojiyle donatılmış az katlı binalarda aile boyu mutluluk sizi bekliyor olacaktır.

Çayırova’da alışverişe Cadde Alyans’da çıkılacak

Cadde Alyans’da her türlü ihtiyacın giderilebileceği zenginlikte ve çeşitlilikte bir alışveriş caddesi bulunuyor. Cadde Alyans’ın alışveriş birimleri, marketten butiğe, kuaförden kuru temizlemeye farklı alanlarda hizmet veren mağazalarıyla farklı lezzetler sunan, keyifli sohbetlere mekân olacak kafeterya ve lokantalarıyla bölgenin en canlı yerlerinden olacak. Projedeki içerisindeki göletler, fıskiyeler, yansıma havuzları ise atmosfere ayrı bir renk katacak. Bunun yanı sıra Cadde Alyans’da açık yüzme havuzu, çocuk havuzu, çocuk oyun alanı, fitness center, sauna, yürüyüş parkurları, teras bahçeleri, 24 saat güvenlik, resepsiyon hizmetleri gibi birçok sosyal donatı yer alıyor.

Cadde Alyans’da daireler 350 Bin TL ile 700 Bin TL arasında değişen fiyatlar ve özel ödeme planlarıyla satışa sunuluyor. İnşaatı devam eden proje 2019 yılı Eylül Ayında teslim edilecektir.

Alyans İnşaat

Alyans İnşaat; genç, dinamik ve hedefleri olan bir gayrimenkul markası olarak 2004 yılında Çayırova’da, tüm inşaat ve yatırım faaliyetlerine iştirak etmek üzere kuruldu. Sektörde geçen 12 yıl boyunca, şirket her bütçedeki projesinde aynı profesyonellik, hassasiyet ve mükemmellik anlayışı ile hareket ederek bölgedeki rakiplerinden farklılaştı, ön plana çıktı.

Konut, iş merkezi, endüstri binaları, eğitim, sağlık, taşımacılık ve altyapı tesisleri gibi alanlarda taahhüt ve yatırım projeleri üstlenen Alyans İnşaat, hem iş ortaklarına hem de müşterilerine profesyonel iş etiği çerçevesinde, yüksek bilgi ve yenilikçi yaklaşımıyla başarılı gayrimenkul ürünleri ortaya çıkarmıştır. Her projesini taahhüt ettiği tarihte ve nitelikte hayata geçiren Alyans İnşaat, referansların gücüyle büyümeye devam etmektedir.

 

www.caddealyans.com

444 63 08