Burçin Yıldıran Sezen: Aşçıoğlu Grubu’nun Yeni İş Geliştirme Direktörü Oldu

Yazdır

Aşçıoğlu Grubu’nda İş Geliştirme Direktörlüğü’ne Burçin Yıldıran Sezen getirildi. Sezen’in kariyerinde yerli ve yabancı firmalarda yöneticilik deneyimleri yer alıyor.

Gayrimenkul sektöründe 50 yıllık deneyimin adresi Aşçıoğlu Grubu’nda İş Geliştirme Direktörlüğü görevine, sektörün deneyimli isimlerinden Burçin Yıldıran Sezen geldi.

Burçin Yıldıran Sezen, Yıldız Teknik Üniversitesi Şehir ve Bölge Planlamacılığı Bölümü’nü bitirdikten sonra Rotterdam Erasmus Üniversitesi Avrupa Metropolitan Bölgesi Yönetimi konusunda yüksek lisans yaptı.

Sezen, iş hayatına 2003 – 2004 yılları arasında Yerel Yönetimler ve Demokrasi Dünya Akademisi’nde (WALD) proje asistanı olarak başladı. Ardından 2004 – 2005 yılları arasında Orta Doğu ve Batı Asya – Birleşik Şehirler ve Yerel Yönetimler konusunda uzmanlaşan Sezen, 2005 – 2006 yılları arasında Coca Cola & Birleşmiş Milletler Gelişim Programı’nda Proje Müdürlüğü yaptı. 2007 – 2008 yılları arasında TADEM Gayrimenkul Danışmanlığı’nda Değerleme Uzmanı olarak görev alan Burçin Yıldıran Sezen, 2008 – 2010 yılları arasında Cushman & Wakefiled’da Yöneticilik yaptı. Sezen, 2010 yılından bu yana Jones Lang LaSalle’de Müdür Yardımcılığı görevini üstleniyordu.

Burçin Yıldıran Sezen, iyi derecede İngilizce ve Almanca biliyor.