Burçin Özer, Tay Group’un Kurumsal İletişim Müdürüoldu

Yazdır

Tekstil, gayrimenkul ve turizm konularında faaliyetini sürdüren Tay Group’un Kurumsal İletişim Müdürlüğü görevine Burçin Özer getirildi.

Türkiye’nin lider şirketlerinden Tay Group’un Kurumsal İletişim Müdürü Burçin Özer oldu

Farklı sektörlerde elde ettiği geniş deneyimiyle Özer yeni görevinde, grubun tüm kurumsal iletişim fonksiyonlarından, şirketin iletişim stratejilerinin belirlenmesi ve uygulanmasından sorumlu olacak. Özer ayrıca, bu pozisyonuna bağlı olarak, müşteri hizmetleri ve ajans süreçlerinin yönetimini de üstlenecek.

1980 yılında Mersin'de doğan Burçin Özer, Marmara Üniversitesi Tekstil Mühendisliği lisans eğitiminin ardından Ege Üniv”ersitesinde aynı alanda yüksek lisans programına devam etti. Kariyerine Özbucak Tekstilde tasarım alanında başlayan ve Berdan Tekstilde pazarlama alanında devam eden Özer, eğitim amacıyla gittiği Londra’da da farklı alanlarda görev aldı. Londra’daki kariyerinin bir bölümünde Sabancı Holding bünyesinde EXSA’ da çalışan Özer, Türkiye’ye döndüğü 2008 yılından itibaren Türkiye Giyim Sanayicileri Derneği Dış İlişkiler Koordinatörlüğü ve Genel Sekreterliği görevlerinde bulunmuştu.

TAY GROUP

TAY GROUP çatısı altında Türkiye’de; Tekstil (TAYPA ve TAYEKS/Denim, Non-denim Üretim ve İhracat), İnşaat ve Gayrimenkul Geliştirme (ASTAY/Onaltı Dokuz ve Academia Projeleri), Turizm (Four Seasons Sultanahmet ve Four Seasons Bosphorus) olmak üzere 4 ana sektörde faaliyet göstermektedir.

Grubun toplam çalışan sayısı 7000 kişi

Grubun Toplam Cirosu: 2015 yılsonu itibari ile 260 milyon $ civarındadır

ASTAY GAYRİMENKUL İNŞAAT YATIRIM VE TURİZM HAKKINDA

ASTAY, insanların yaşam kalitelerini artıracak gayrimenkul projeleri üretme ve paydaşlarına değer yaratma vizyonuyla 2004 yılında kuruldu. Hedeflerini gayrimenkul alanındaki gelişim fırsatlarını doğru zamanda değerlendirerek, nitelikli yatırımlara dönüştürmek olarak belirledi. İstanbul Four Seasons Hotel Bosphorus ve Four Seasons Hotel Sultanahmet otelleri, ASTAY’ın hem yatırımcı hem de geliştirici olarak gayrimenkul yatırımına bakış açısını gösteren projeler oldu.

ASTAY hedefine ulaşmak için gerek duyduğu varlık yaratma, pazarlama ve yönetme gibi bir dizi beceri kümesini bünyesinde barındırıyor. Tasarım, mühendislik, mimari, planlama, inşaat ve işletme gibi diğer hizmetler ise, genel olarak, alanlarında en iyiler arasından seçilen yetkin ekipler tarafından hayata geçiyor.