Bulvar İstanbul Ödeme Planı

Yazdır

Özülke İnşaat, Özkar İnşaat ve Emlak Konut GYO ortaklığında yükselen Bulvar İstanbul konut projesinde teslimler 30 ay sonra başlayacak.

İstanbul Başakşehir'de inşa edilen Bulvar İstanbul konut projesinde satış süreci devam ediyor. Teslimlerin 2016 yılında yapılacağı projede 2 oda 1 salondan 5 oda 1 salona kadar farklı konut seçenekleri yer alıyor.

Bulvar İstanbul İki Etap Halinde Yükseliyor

110 bin metrekare arsa üzerinde inşa edilen Bulvar İstanbulkonut projesinde 1500 daire yer alıyor. İki etap halinde yükselen projede banka kredili ödeme seçenekleri bulunuyor.

Fiyatlar 247 Bin Liradan Başlıyor

Daire fiyatlarının 247 bin lira ile 1 milyon 11 bin lira arasında değiştiği Bulvar İstanbul konut projesinde Türk hamamı, sıcak su havuzları, su ile terapi odaları, tenis kortu, kitap okuma alanı, çocuklara özel bisiklet yolları, kaykay alanı, tırmanma duvarı ve mini basketbol sahası bulunuyor.

Yüzde 25 Peşin Kalanı Banka Kredisi

Konut projesinden daire satın almak isteyenlere yüzde 25 peşinat ve kalanı için yüzde 75 banka kredisi fırsatı sunuluyor. 3 farklı ödeme seçeneğinin bulunduğu Bulvar İstanbul projesinin Garanti Bankası, Akbank, Vakıfbank, Türkiye Finans ve Albaraka Türk ile anlaşması bulunuyor.

 

 

BULVAR İSTANBUL İLETİŞİM BİLGİLERİ