Brandium Ataşehir’de sıfır peşinatlı kampanya dönemi

Yazdır

Anadolu yakasında hayata geçirilen Brandium Ataşehir’de satışlar devam ediyor. Yeni bir kampanya başlatılan projede, kısa bir süre için hiç peşinat ödemeden ev sahibi olma imkanı veriliyor.

Buna göre toplam ödemenin yüzde 75’lik bölümü banka kredisi ile taksitlendirilirken kalan yüzde 25’lik bölüm teslimat sırasında peşinat olarak ödenebiliyor. Proje yeni KDV yasasından da etkilenmiyor.

İstanbul Uluslararası Finans Merkezi’nin de yer aldığı Ataşehir’de gerçekleştirilen Brandium Ataşehir’in 120 bin metrekare alana sahip olan Brandium Alışveriş Merkezi’nin yeni yılın başlarında açılması planlanıyor.
1.150 konutluk yaşam alanının bulunduğu projede, 340 odalı 5 yıldızlı bir otelin yanı sıra bir de 4 yıldızlı otel bulunuyor. 

BRANDİUM ATAŞEHİR  PROJE DETAY VE GÖRSELLERİ İÇİN TIKLAYIN!  

Ayrıca 3 bin kişi kapasiteli kongre merkezini kapsayan Brandium Ataşehir projesi içerisinde yer alan Brandium Alışveriş Merkezi ile birlikte bölgenin tüm sosyal gereksinimlerinin karşılanması amaçlanıyor.

Emay İnşaat ve Erko Grup işbirliği ile inşa edilen Brandium Ataşehir projesinde yer alan alışveriş merkezinde dünya mutfaklarından fast-food’a kadar farklı alternatifler sunan restoranlar, bowling salonunu da kapsayan eğlence merkezleri, modern sinema ve tiyatro salonları gibi alanlar bulunuyor. 

 

Brandium ataşehir İletişim bilgileri :

Web       : www.brandiumatasehir.com

E-mail    : info@brandiumatasehir.com 

Tel          : 444 12 00